SP46 z oddziałami gimnazjalnymi
Plan Lekcji · Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych · Dziennik Elektroniczny19.04.2024 15:12:13
W Naszej Szkole
Siedziba i Dyrekcja
U nas
Kalendarz Szkolny
Sport szkolny
Sukcesy uczniów
Prawa i Obowiązki
Wycieczki i rajdy
Podręczniki 2016/2017
Nauczyciele uczący
Pomoc pedagog-psycholg
Doradztwo Zawodowe
pomoc doradcza
doradca poleca
Ciekawe strony
DOGOTERAPIA

Gazetka Gim 16

Gim TV 16

NASZA SZKOLNA TV

Tu zobaczysz wszystkie filmy!!

''polubisz nas'' ?

Wystarczy kliknąć..

Nazwa Uytkownika

Haso

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
99. rocznica Niepodległości !!!!
10 listopada wszystkie klasy naszego gimnazjum wzięły udział w apelu z okazji Święta Niepodległości. Przygotowali go uczniowie z klas 2a, 2b, 2d, 3b, 3ci najliczniejsza grupa z 3d. Najbardziej znane piosenki, mówiące o walkach Polaków, przeplatane były piękną poezją, a do piosenki "Rozkwitały pąki białych róż" scenkę przygotowali Ania i Kacper z 3c. Nie zabrakło również Józefa Piłsudskiego, w którego postać wcielił się Kacper z 3d.
Przedstawiciele naszej szkoły wzięli również udział w śpiewaniu pieśni patriotycznych o godz.18.00 w Kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła .

hosting hosting hosting

admin dnia 13.11.2017 · Drukuj
?Nietolerancja i przemoc ? czy powinniśmy być obojętni??
W dniu 26 października reprezentacja Naszej szkoły z opiekunem p. Agnieszką Iwanusek uczestniczyli w debacie pt. "Nietolerancja i przemoc ? czy powinniśmy być obojętni?", która odbyła się w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
Podczas spotkania rozmawialiśmy z młodzieżą z innych szkół na temat mechanizmów działania mowy nienawiści oraz przemocy wśród młodych ludzi. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że nie można być obojętnym, gdy ktoś krzywdzi drugą osobę. Jedynie przeciwstawienie się temu zjawisku doprowadzi do jego wyeliminowania.

admin dnia 13.11.2017 · Drukuj
Zapraszamy na szkolne obiadki :)

admin dnia 03.11.2017 · Drukuj
Informacje dla Rodziców
nowości
DRODZY RODZICE

Od października 2017 roku na terenie szkoły odbędzie się cykl spotkań w ramach Programu Wzmacniania Rodziny. Jest to program rekomendowany prowadzony przez osoby posiadające certyfikat. Na terenie Polski program jest popularyzowany poprzez fundację MARATON. Na stronie internetowej można znaleźć dodatkowe informacje oraz rekomendacje dla prowadzących:
Agnieszki Iwanusek, Teresy Włodarskiej.
Warsztaty odbywają się przez 7 tygodni w godzinach popołudniowych( 2 godziny). Pierwsza godzina przeznaczona jest na osobną pracę z rodzicami oraz młodzieżą. Rodzice wzmacniają swoje kompetencje rodzicielskie, młodzież uczy się określania celów, nabywa kompetencje radzenia sobie
w trudnych sytuacjach oraz kształtuje świadomość roli rodziców. Podczas drugiej godziny rodzina pracuje wspólnie.
Zapraszamy wszystkich chętnych o kontakt z pedagogiem szkolnym p. Agnieszka Iwanusek.

admin dnia 17.10.2017 · Drukuj
Happening "Obudź się " 2017r
27,09,2017 roku odbył się cykliczny happening "Obudź się". Uczniowie wszystkich klas przedstawili hasła, plakaty oraz scenki dotyczące szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych.

hosting hosting hosting

hosting hosting

admin dnia 17.10.2017 0 Komentarzy · 215 Czyta · Drukuj
Absolwenci 2017

admin dnia 22.06.2017 · Drukuj
Zapraszamy na film ;)

GimTV16 zaprasza na film "Absolwenci 2016/2017"

admin dnia 22.06.2017 · Drukuj
Sukces DAWIDA !!!
Sukcesy Uczniów 14 czerwca 2017 r. w Auli Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego odbyła się Gala Laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych. Nasze gimnazjum reprezentował laureat Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym - uczeń klasy 3b Dawid Sowiński wraz z opiekunem panią Alicją Jastrzębską. W imieniu prezydenta Bydgoszczy nagrody ( finansowe ) wręczyła pani Iwona Waszkiewicz - wiceprezydent Bydgoszczy. Galę uświetnił występ absolwentów VI LO.

hosting hosting hosting hosting hostinghosting

admin dnia 18.06.2017 · Drukuj
Debata
nowościW środę, 7 czerwca 2017r. odbyła się debata warsztatowa zorganizowana przez pedagog szkolną, p. Agnieszkę Iwanusek oraz opiekunki SU, p. Annę Langowską i p. Małgorzatę Wojciechowską w ramach tygodnia profilaktyka: ? Razem raźniej? ? komunikacja między młodymi ludźmi. Uczniowie zastanawiali się m.in. nad zagadnieniami: Jakie relacje międzyludzkie ułatwiają wspólne rozwiązywanie różnych zadań? W jaki sposób należy okazywać szacunek koleżankom i kolegom podczas wykonywania wspólnych zadań? Kto jest odpowiedzialny za stwarzanie sytuacji sprzyjającej dobrej współpracy? Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach, padło wiele interesujących odpowiedzi i wniosków.

admin dnia 14.06.2017 · Drukuj
Dzień Dziecka - Dzień Sportu
Tradycyjnie 1 czerwca 2017 r odbyły się zajęcia sportowe dla naszej młodzieży. Wszyscy mieli szansę sprawdzić się w wielu konkurencjach przygotowanych przez nauczycieli wf-u. Było wiele zdrowej rywalizacji i zabawy. Młodzież miała też możliwość obejrzeć popisy psa terapeutycznego.
W holu szkoły zaprezentowano wystawę "Pasje, hobby, talenty". Szkoda, że tylko niewielka liczba uczniów podzieliła się swoim zainteresowaniami.

hosting hosting

admin dnia 05.06.2017 · Drukuj
Wycieczka szkolna
W dniach 29 i 30 maja 2017 r. klasy pierwsze a,c,d były na wycieczce krajoznawczej w Międzyzdrojach, Świnoujściu i Szczecinie. Uczniowie odwiedzili m.in.Zagrodę Żubrów na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, najwyższą na polskim wybrzeżu latarnię w Świnoujściu, Aleję Gwiazd i spacerowali po molo w Międzyzdrojach oraz zwiedzili Szczecin śladami Książąt Pomorskich.Wszystkim należy się pochwała za właściwą postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

admin dnia 01.06.2017 · Drukuj
Strona 3 z 69 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Bezpieczne wakacje

Galerie zdjęć

W OBIEKTYWIE

P. K. JAROCKIEGO

druga galeria

Bydgoskie Granty
Oświatowe

Innowacje
Pedagogiczne

edukacyjne

Wejdź na ....

ZDOBYLIŚMY

CERTYFIKATY :

na szkolną witrynę

W lutowej akcji osiągnęliśmy pierwszy wynik w kraju - 4518 głosów.