Nie możesz się zalogować?
Edu(R)Ewolucja
Bydgoski Rok Wolności
Technologie
Taekwondo
„KANGUR MATEMATYCZNY”

WYNIKI KONKURSU „KANGUR MATEMATYCZNY”
Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 3 szkoły podstawowej
GRZESINSKA DOMINIKA - wyróżnienie
SEMRAU JULIAN - wyróżnienie
KIEDROWSKI MICHAL - wyróżnienie
NIKODEM SEMRAU – wyróżnienie
Wyniki dla kategorii: Maluch klasa 4 szkoły podstawowej
WROBLEWSKA FAUSTYNA - wyróżnienie
MIKOLAJ TOMASIK - wyróżnienie
TYMON PAICHERT - wyróżnienie
OLIWIA ZOLNOWSKA - wyróżnienie
ROG HANNA - wyróżnienie
Wyniki dla kategorii: Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej
BLACHA MARIA - wynik bardzo dobry
Gratulujemy!!!

Szkoła otwarta i tolerancyjna

11 V drużyna klas III naszej szkoły wzięła udział w zawodach piłki noznej w ramach projektu miejskiego " Szkoła otwarta i tolerancyjna"

Z przyjemnością informujemy ,że zdobyliśmy I miejsce

Obrazy newsów: szkola2018.jpg

GRATULACJE

Sukces Dominiki

Sukces Dominiki Towcik uczennicy klasy 4 :)

Dominika awansowała dziś do finałów "Czaru dwóch kółek" zajmując w biegu półfinałowym zaszczytne II miejsce .

Obrazy newsów: czar2018.jpeg

GRATULUJEMY !!!!!!!!

"Lekkoatletyczne Czwartki"

"Lekkoatletyczne Czwartki" to wydarzenie sportowe, które gromadzi w każdy czwartek w sezonie zarówno jesiennym i wiosennym lekkoatletów z klas 4-6 na stadionach całej Polski. Nasi sportowcy mają możliwość zmierzenia się zarówno w konkurencjach biegowych, jak i technicznych.

Na "Czwartkach", naszą szkołę reprezentowali:

4a: Nina Kowalska, Wiktoria Latos, Faustyna Wróblewska

4b: Oliwia Stanowska, Katarzyna Zehner

4d: Emilia Karczewska, Julia Zielińska

5a: Dominika Olszewska, Melania Semrau, Lena Trochymiuk, Weronika Walendowska

5b: Natalia Mielcarek, Klaudia Świder

6a: Patryk Walendowski

6c: Patrycja Błysz, Izabela Hejda, Izabela Ryczek

Zdobyte miejsca:

Rzut piłeczką palantową:

• I, II miejsce – Kasia Zehner

• III miejsce – Wiktoria Latos

• III miejsce – Dominika Olszewska

Bieg 300 m

• II, III miejsce - Melania Semrau

• III miejsce - Dominika Olszewska

Bieg 600 m

• I, II, III miejsce – Nina Kowalska

• II miejsce – Patryk Walendowski

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć

Wszystkim naszym lekkoatletom GRATULUJEMY !!!

Półkolonie

Od dnia 23 kwietnia (poniedziałek) od godziny 10.00 pedagog szkolny rozpoczyna nabór uczniów na półkolonie letnie .
Termin półkolonii 25.06.2018 - 6.07.2018
Rodzice chcący zapisać swoje pociechy muszą posiadać ze sobą :
-pesel dziecka
-książeczkę szczepień dziecka
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Drużynowe biegi przełajowe

W dniu wczorajszym przy pięknej słonecznej pogodzie drużyny naszej szkoły rywalizowały w "przełajach biegowych" zorganizowanych w "Dolinie Śmierci" w Fordonie

Obrazy newsów: dolina2018_k.jpg

Obrazy newsów: dolina2018_ka.jpg

WYGRANA MAGDY z kl. 7c
Uczennica klasy 7c- MAGDALENA KURAS

zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Literackim

"Bolesław Leśmian".

Magda musiała napisać ciąg dalszy "Baśni o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze".

Praca bardzo spodobała się jury, organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy.

Obrazy newsów: m_kuras_2018.jpg

GRATULACJE

AKCJA CHARYTATYWNA- POMAGAMY CHORYM I PORZUCONYM DZIECIOM!

W marcu uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w akcję, mającą na celu  zebranie różnych rzeczy, m. in. pieluszek jednorazowych, chusteczek nawilżanych, słoiczków z obiadkami i deserami, smoczków, zabawek, ubranek. Wszystko to zbieraliśmy, by pomóc dzieciom z Zakładu Opiekuńczo- -Leczniczego w Kraszewie.
Przyniesionych materiałów było naprawdę dużo. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za Waszą hojność i chęć pomagania innym.
 KLIKNIJ

Niemiecka literatura w ilustracji"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie "Niemiecka literatura w ilustracji" zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Bydgoszczy oraz Goethe-Institut w Warszawie. Zmagali się na poziomie klas szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum. Uczennica klasy 7a Adrianna Czechowska zdobyła II miejsce.
Wyróżnienia otrzymały: Alicja Czyribulko z klasy 7b oraz uczennica klasy 7a Julia Kupisiak.
Gratulujemy:-)

„Zdolni znad Brdy”.

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w kwietniu 2018 r. na warsztaty dla uczniów VII klas szkół podstawowych oraz dla uczniów szkółgimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także na warsztaty dla rodziców:

11.04.2018, godz. 10:00

Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

Czwarte warsztaty w tym roku szkolnym skierowane są do zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie zatytułowane Jestem kimś wyjątkowym” odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 przy ul. Kruszwickiej 2 w Bydgoszczy. Celem warsztatów jest wzmacniania poczucia własnej wartości uczniów zdolnych, rozwijanie świadomości posiadanych zasobów i mocnych stron, zwiększenia akceptacji siebie, uczenie umiejętności poszukiwania wsparcia emocjonalnego w otoczeniu.

Spotkanie poprowadzą psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2
w Bydgoszczy: Grażyna Ledzińska i Beata Dróżdż.

Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 9 kwietnia 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl lub 52 371 26 56 lub tel. kom. 533 18 23 26

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolorowym pochodzie ulicami osiedla.

Chcieliśmy przywitać Panią Wiosnę. Słońce świeciło, ale temperatura jeszcze wiosenna nie była podczas naszego spaceru.

Jak prezentowały się klasy,  można zobaczyć na zdjęciach.

Obejrzyj galerię