Nie możesz się zalogować?
Edu(R)Ewolucja
Bydgoski Rok Wolności
Technologie
Taekwondo
ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W BYDGOSZCZY

Jak co roku w naszej szkole została zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Bydgoszczy. Przez cały miesiąc uczniowie najmłodszych klas gromadzili karmę i akcesoria dla potrzebujących zwierząt. Zbiórka pokazała, jak wielkie serca mają nasze dzieci. Wasza szczodrość nie może być nagrodzona słowami, ale szczęśliwe psiaki i kotki długo nie zapomną.

Obejrzyj zdjęcia

Serdecznie dziękujemy!

Bieg "Mikołajkowy"
W niedzielę 3 grudnia nasza grupa LDK miała okazję uczestniczyć w Biegu Mikołajkowym. W tym roku Mikołaje nam „obrodziły”, tylko z naszej szkoły było ich 15. Bieg na 1 kilometr połączony został z rozgrzewką poprowadzoną przez Pawła Wojciechowskiego – Mistrza Świata w skoku o tyczce (2011).
A nam po biegu pozostały czerwone czapeczki, medale i smaczny barszczyk.

Galeria zdjęć KLIKAJ :)

Lekcja "kalisteniki"
Już po raz kolejny Calisthenics Academy gościło w naszej szkole. Tym razem miały okazje przede wszystkim poćwiczyć klasy 4, dla których było to pierwsze spotkanie z kalisteniką.
Klub Calisthenics Academy prowadzi już od dłuższego czasu tego typu treningi w różnych szkołach, nie tylko podstawowych. Na co dzień na dwóch bydgoskich salach trenuje ten sport ponad 500 osób - w tym również dzieci. Jest już również grupa dziecięca dla najmłodszych fanów kalisteniki właśnie w Calisthenics Academy! :)

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie calisthenicsacademy
lub na Facebooku

Zachęcamy do spróbowania! :)

Kilka zdjęć z tych lekcji - obejrzyj koniecznie

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów na nasze "Lekkoatletyczne podwórko"
.

hosting

Niestety tym razem nam się nie udało - zajęliśmy 2 miejsce. Szykujemy się na kolejny rok, mamy nadzieję że pozostaniecie z nami i nadal będziecie nas wspierać
Dyskoteka szkolna :)
Newsy

29 listopada 2017r w naszej szkole odbyła się profesjonalnie przygotowana oraz przeprowadzona dyskoteka szkolna dla klas 4-7 .

Kilka zdjęć z tego wydzrzenia mozesz obejrzeć TU

Festiwal Piosenki Patriotycznej 2017 w naszej szkole
Ogólnopolskie Halowe Zawody Lekkoatletyka dla każdego! - Toruń 2017
18 listopada w hali sportowej Arena Toruń, w jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie, uczennica naszej szkoły Natalia Wankiewicz reprezentowała województwo kujawsko-pomorskie w Ogólnopolskich Zawodach Halowych LDK. Był to wspaniały występ sportowy naszej lekkoatletki. Natalia skacząc w dal, uzyskała 2 wynik w swojej kategorii, zdobywając tym samym srebrny medal.
Zapraszamy do oglądania zdjęć

Gratulujemy !!!

AKCJA "MIKOŁAJKOWA PACZKA DLA POLAKÓW NA WILEŃSZCZYŹNIE"
NewsyPrzez dwa tygodnie uczniowie przynosili przeróżne produkty żywnościowe,a także zabawki i artykuły papiernicze, by wspomóc Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie.

Uzbieraliśmy naprawdę dużo rzeczy. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej akcji.

Mikołajki już niedługo :)
Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Uczniowie !!

Prosimy Was o upominki na Szkolną Loterię Mikołajkową!

Każdy los wygrywa.

Fanty przynosimy do sali 21 albo do swojego wychowawcy do 30 listopada.

KONFERENCJA INAUGURACYJNA MIEJSKI PROJEKT "SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA"
Przedstawiciele Samorządu Szkolnego, Patryk Walendowski, Martyna Piotrowska i Natalia Rżany wraz z p. Kosicką wzięli udział w inauguracji projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”. Odbyła się ona 16 listopada w Auli Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Dzień inauguracji nie jest przypadkowy, ponieważ w 1995 r. z inicjatywy UNESCO Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło właśnie 16 listopada Międzynarodowym Dniem Tolerancji.

Na spotkaniu wysłuchaliśmy przemówień ważnych osobistości, m.in. Pani viceprezydent Iwony Waszkiewicz. Przedstawiono zadania na cały rok szkolny i odbyło się losowań kultur, które szkoły będą prezentować w maju 2018 r.
Naszej szkole przypadła kultura latynoamerykańska. Podczas konferencji można było oglądać też prace plastyczne, wśród nich aż 7 było wykonanych przez uczniów SP 46.

Obejrzyj zdjęcia

99. rocznica Niepodległości !!!!

W 2017 roku mija 99 lat odkąd Polska odzyskała niepodległość. Otwarciem obchodów upamiętniających to wydarzenie w naszej szkole był „Marsz 1918”.

W piątek 10 listopada wyszliśmy ze szkoły, aby przemaszerować ulicami naszej dzielnicy.Dystans był bardzo symboliczny – 1918  m.

W poniedziałek, w trakcie Festiwalu Piosenki Patriotycznej  zostaną wśród uczestników Marszu rozlosowane bilety wstępu do Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy. Fundatorem biletów jest właśnie nasze muzeum.

Zapraszamy do obejrzenia zdjeć