Puchar Tymbarka 2017
Puchar Tymbarka 2017W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły brała udział w turnieju o puchar Tymbarka .
Rozegraliśmy trzy mecze SP46 - SP40 3:1 , SP46 - Polonia 3:1 , SP46 - SP15 0:5 .
Przegraliśmy tylko jedno spotkanie i nie wyszliśmy z grupy :(

Memoriał im.Teresy Ciepły
Memoriał im.Teresy CiepłyMemoriał Teresy Ciepły. Nasza srebrna sztafeta 4x100, w składzie: Natalia Wankiewicz, Ada Czechowska, Ada Pawelec i Emilia Lewandowska. Piękne rozpoczęcie sezonu. Gratulujemy!!!

Głosujemy
GłosujemyRozpoczynamy głosowanie w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W tym roku oddajemy głos na "Lekkoatletyczne podwórko", (Kapuściska, okręg 6) czyli: tartanowa bieżnia wraz z rozbiegiem do skoku w dal i piaskownicą; tartanowa mata z umieszczonymi na niej miejscami do zabaw w klasy oraz pole do gry w boule - petankę. Czas, start!