Informacja w sprawie obiadów

PROSZĘ O UREGULOWANIE ZALEGŁOŚCI ZA OBIADY STYCZNIOWE  ZA BRAK WPŁATY DZIECKO PO FERIACH NIE OTRZYMA POSIŁKU.

Ważne dla ucznia i rodzica ósmoklasisty

Przydatne informacje znajdują się na stronie :

"Jasełka" w naszej szkole

Brązowy medal szachistów!

8.12.2018 r. w bydgoskim MDK nr 2 na Szwederowie odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Szachach. Drużyna SP nr 46 w składzie: Szymon HOŁYŃSKI, Dominik BAGNIEWSKI, Oskar KUFEL i Zuzanna MYŚLINSKA zajęła wysokie III miejsce, awansując tym samym do Mistrzostw Województwa, które zostaną rozegrane po feriach zimowych.
Opiekunem zespołu był Mariusz STOPPEL.

Pierwsza lekcja otwarta LDK
Nasza pierwsza lekcja otwarta LDK (Lekkoatletyka dla każdego) już za nami   29 listopada klasa 1a wraz ze starszymi kolegami i koleżankami rozpoczęła Zimowe zmagania LDK. Wkrótce na sali spotkają się klasy 2a i 2b. Wstępem do wspólnych wyścigów, będą z pewnością nasze sportowe Mikołajki .

Wszystkim naszym małym  szkolnym sportowcom życzymy powodzenia, a wolontariuszom dziękujemy za pomoc.

Mikołajki w SP46

Dnia 06.12.2018 odbyły się u nas w szkole MIKOŁAJKI. Uczniowie brali udział w różnych grach i konkursach, za które mogli otrzymać dodatkowe punkty do SUPER KLASY.

Obrazy newsów: mikolajki2018.jpeg

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)

MIKOŁAJKOWE WARSZTATY WIELOZMYSŁOWE – „Nauka fajna jest”

Obrazy newsów: reklama1_1.jpg

Koło „Miłośników czterech łap” uczestniczyło w niecodziennych zajęciach laboratoryjnych pt. „Nauka fajna jest”, uzyskiwane efekty doświadczeń omawiane były jako zjawiska przyczynowo – skutkowe. Uczniowie mieszali ze sobą różne barwy, malowali na mleku tzw. wyspy mleczne i tworzyli efekt wiru mlecznego oraz efekt lampy lawowej. Oj działo się, działo koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

Nasi uczniowie zostali - MISTRZAMI ŚWIATA !!!!

SUPER WIADOMOŚCI

Kochani! Wspaniała wiadomość!
Dzięki Wam zrealizujemy projekt "Kreatywne Podwórko"! Zdobyliśmy 730 głosów i wygraliśmy na Kapuściskach!
Bardzo dziękujemy! Pokazaliśmy, że razem możemy więcej!

Obrazy newsów: podworko.jpg

Szkolna loteria Mikołajkowa

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Uczniowie !!

Prosimy Was o upominki na Szkolną Loterię Mikołajkową!

Każdy  los wygrywa.

Fanty przynosimy do sali 21 albo do swojego wychowawcy do 30 listopada.

SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA

16 listopada w Światowy Dzień Tolerancji odbyła się konferencja inauguracyjna
II edycji projektu miejskiego "Szkoła Otwarta i Tolerancyjna".
W zeszłym roku szkolnym nasza społeczność szkolna była bardzo zaangażowana i zdobyliśmy certyfikat specjalny Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej. Liczymy,że w tym roku będzie podobnie. Na konferencji zaprezentowano zaplanowane działania i odbyło się losowanie na Festiwal Kultur, który odbędzie się w maju.