Linia Dzieciom
Szkolny bookcrossing
Jedz na zdrowie
Oswoić polski
LA dla każdego
Kyokushin Karate
Kadra

Dyrektor szkoły – Elżbieta Śmigielska

Zastępcy dyrektora – Joanna Paczkowska, Izabela Ejmond

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW:


1a – Maria Strabel

1b – Anna Cukras

2a – Barbara Czapla

2b – Anna Splitt

2c – Renata Ratajczak

3a – Bożena Nowak

3b – Renata Kupisiak

3c – Anna Kiedrowska

4a – Agnieszka Kosicka

4b – Jolanta Jelonek

4c - Katarzyna Słowińska

5a – Bogumiła Bokiej

5b – Julita Witt

6a – Grażyna Wojtach

6b – Marzena Olędzka

6c – Anna Langowska

6d – Małgorzata Abramowska

6e – Anna Brzostek

7a – Paulina Kamińska

7b – Edyta Bielińska

7c – Izabela Ejmond

7d – Justyna Łepek

8a - Aleksandra Galant-Główczewska

8b - Magdalena Sułacz

8c - Agnieszka Bulińska



EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Joanna Paczkowska
Maria Strabel
Anna Cukras
Ewa Pokojska
Anna Splitt
Barbara Czapla
Bożena Nowak
Renata Kupisiak
Anna Kiedrowska
Renata Ratajczak

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY
Anna Zabłocka
Alicja Gach
Beata Stafiej



JĘZYK POLSKI
Małgorzata Narloch-Wojciechowska
Bogumiła Bokiej
Agnieszka Kosicka
Agnieszka Bulińska
Anna Brzostek

MATEMATYKA
Magdalena Sułacz
Izabela Ejmond
Małgorzata Abramowska
Marcin Wróblewski
Wioleta Cichowicz


HISTORIA
Anna Langowska
Agnieszka Bulińska
Katarzyna Słowińska


WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Anna Langowska
Agnieszka Bulińska
Katarzyna Słowińska


PRZYRODA
Aleksandra Galant-Główczewska
Ludmiła Gomol


BIOLOGIA
Alina Knioła
Ludmiła Gomol


GEOGRAFIA
Edyta Bielińska

FIZYKA
Marcin Wróblewski

CHEMIA
Elżbieta Śmigielska
Aleksandra Galant-Główczewska

JĘZYK ANGIELSKI
Paulina Kamińska
Grażyna Wojtach
Grażyna Cichocka - Dadzibóg
Maria Strabel
Marzena Olędzka

JĘZYK NIEMIECKI
Justyna Łepek

INFORMATYKA I TECHNIKA
Jolanta Jelonek
Julita Witt
Piotr Cukras

MUZYKA
Małgorzata Wąsikowska

PLASTYKA
Małgorzata Wąsikowska
Renata Kupisiak

RELIGIA
Lucyna Ignaszak
Sylwia Gryczka
s. Joanna Kiedrowicz

WYCHOWANIE FIZYCZNE
Katarzyna Hojan
Karol Filarski
Danuta Kalitowska
Tomasz Leszczyński

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
Julita Witt

DORADZTWO ZAWODOWE
Agnieszka Bulińska

PEDAGOG SZKOLNY
Agnieszka Iwanusek
Anna Zabłocka
Agnieszka Zakrzewska
Aleksandra Zakrzewska



NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Aleksandra Kasprzak
Ewa Pokojska
Aleksandra Zakrzewska


OPIEKUN BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
Alina Sołtysik