Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Edu(R)Ewolucja
Linia Dzieciom
LA dla każdego
Technologie
Taekwondo
Kyokushin Karate
Kadra

Dyrektor szkoły – Elżbieta Śmigielska
Zastępcy dyrektora – Joanna Paczkowska,Izabela Ejmond

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW:
1a – Barbara Czapla
1b – Anna Splitt
1c – Renata Ratajczak
2a – Bożena Nowak
2b – Renata Kupisiak
2c – Anna Kiedrowska
3a – Maria Strabel
3b – Anna Cukras
3c – Ewa Pokojska
4a – Bogumiła Bokiej
4b – Julita Witt
5a – Grażyna Wojtach
5b – Marzena Olędzka
5c – Anna Langowska
5d – Jolanta Jelonek
5e – Anna Brzostek
6a – Paulina Kamińska
6b – Edyta Bielińska
6c – Izabela Ejmond
7a – Joanna Olszewska
7b – Magdalena Sułacz
7c – Agnieszka Bulińska
8a – Grażyna Cichocka-Dadzibóg
8b – Agnieszka Kosicka
8c – Piotr Cukras

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Joanna Paczkowska
Maria Strabel
Anna Cukras
Ewa Pokojska
Anna Splitt
Barbara Czapla
Bożena Nowak
Renata Kupisiak
Anna Kiedrowska
Renata Ratajczak

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY
Anna Zabłocka
Alicja Gach
Alicja Szachowicz

JĘZYK POLSKI
Małgorzata Narloch-Wojciechowska
Bogumiła Bokiej
Agnieszka Kosicka
Agnieszka Bulińska
Anna Brzostek

MATEMATYKA
Magdalena Sułacz
Izabela Ejmond
Małgorzata Abramowska
Marcin Wróblewski

HISTORIA
Anna Langowska
Joanna Olszewska
Agnieszka Bulińska

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Anna Langowska
Agnieszka Bulińska

PRZYRODA
Aleksandra Galant-Główczewska

BIOLOGIA
Alina Knioła

GEOGRAFIA
Edyta Bielińska

FIZYKA
Marcin Wróblewski

CHEMIA
Elżbieta Śmigielska
Aleksandra Galant-Główczewska

JĘZYK ANGIELSKI
Paulina Kamińska
Grażyna Wojtach
Joanna Olszewska
Grażyna Cichocka - Dadzibóg
Maria Strabel
Marzena Olędzka

JĘZYK NIEMIECKI
Justyna Łepek

INFORMATYKA I TECHNIKA
Jolanta Jelonek
Julita Witt
Piotr Cukras

MUZYKA
Małgorzata Wąsikowska

PLASTYKA
Małgorzata Wąsikowska
Weronika Gozdek

RELIGIA
Lucyna Ignaszak
Sylwia Gryczka
s. Joanna Kiedrowicz

WYCHOWANIE FIZYCZNE
Katarzyna Hojan
Karol Filarski
Danuta Kalitowska
Tomasz Leszczyński

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
Justyna Łepek
Julita Witt

DORADZTWO ZAWODOWE
Agnieszka Bulińska

PEDAGOG SZKOLNY
Agnieszka Iwanusek
Anna Zabłocka

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Aleksandra Kasprzak

OPIEKUN BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
Alina Sołtysik
Alicja Szachowicz