Euroweek – przygoda, o której nie zapomnimy!

W dniach od 13 do 17 kwietnia, uczniowie z klas 5a i 6a wzięli udział  w międzynarodowych warsztatach Euroweek.

Spędziliśmy pięć dni w malowniczej, niewielkiej miejscowości Różanka (oddalonej o 14 km od Bystrzycy Kłodzkiej).

Każdego dnia spotykaliśmy się z wolontariuszami, m.in. z Meksyku, Kolumbii, Indonezji, Turcji, Wietnamu, którzy prowadzili zajęcia warsztatowe. Ćwiczyliśmy język angielski, wykazywaliśmy się kreatywnością, odkrywaliśmy talenty aktorskie, integrowaliśmy się
i przede wszystkim doskonale się bawiliśmy.

Oprócz tego spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu i codziennie mieliśmy zajęcia taneczne, które skutecznie rozładowywały naszą energię.

Euroweek to praktyczna nauka języka, otwartość i kreatywność. Pracowaliśmy w różnych grupach, aby odnaleźć swoją rolę w czasie pracy zespołowej i zbudować relacje między uczestnikami spotkania.

Wyjazd odbył się z inicjatywy Pani Pauliny Kamińskiej. Opiekunami grupy były Panie: Katarzyna Hojan i Agnieszka Bulińska.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że to nie ostatnia przygoda
z Euroweekiem.