Bookcrossing w naszej szkole

Ruszamy z bookcrossingiem w Naszej szkole! Na holach pojawiły się już skrzynki, które wykonywały klasy. Jeszcze w tym tygodniu skrzynki i półki wypełnią się książkami.

W międzyczasie, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem

• Książki wyłożone na naszym bookcrossingowym regale są udostępniane za darmo każdemu chętnemu czytelnikowi; uczniom naszej szkoły, ich rodzicom, pracownikom i wszystkim gościom.
• Wystarczy podejść do regału, znaleźć coś interesującego dla siebie i zacząć czytać.
• Z wolnego księgozbioru można korzystać na miejscu, w obrębie szkoły lub zabrać książkę do domu.
• Jednorazowo możesz zabrać do domu 1 książkę.
• Jeśli bierzesz książkę z półki, to wstaw na jej miejsce inną książkę, aby nasza biblioteczka nigdy nie była pusta.
• Szanujemy się nawzajem, więc postaraj się, by przyniesione z domu egzemplarze nie były zniszczone.
• Dbamy o wszystkie „uwalniane” książki.
• W strefie bookcrossingowej pojawią się pufy.
• Pierwszeństwo z ich korzystania mają te osoby, które czytają książkę.
• Darzymy Cię zaufaniem!
• Wierzymy, że będziesz odpowiedzialnie angażował się w naszą wspólną akcję.

Śledź akcję na bieżąco: