Kontakt z pedagogami

Kochani Uczniowie i Szanowni Rodzice!

W sytuacjach trudnych, które pojawiają się bez uprzedzenia, każdy z nas ma prawo czuć strach, ale też dobrze byłoby znaleźć sposób, żeby nad nim panować. Wiemy jak trudno jest połączyć Państwu pracę z opieką nad dziećmi. Zdarza się, że nie zawsze wiemy co zrobić, jak się zachować. Jeżeli potrzebujecie porady, wsparcia pedagoga lub po prostu rozmowy o problemach tego trudnego, nietypowego czasu, pamiętajcie, że nie jesteście sami - zapraszamy do kontaktu.

Informujemy, że w okresie nauczania zdalnego pedagodzy i specjaliści naszej szkoły:

- mgr Agnieszka Iwanusek: Klasy 2, 3, Klasa 5a,5b, 5c, 5e, Klasy 6,8

- mgr Anna Zabłocka: Klasy 1, 4, 5d, 7

- mgr Aleksandra Kasprzak – rewalidator, nauczyciel wspomagający

oferują swoją pomoc poprzez kontakt za pomocą e-dziennika. Chętnie podzielimy się pomysłami na zabawy oraz podpowiemy, jak pracować z dziećmi w domu.

Jeśli będą mieli Państwo taką potrzebę, po wcześniejszym umówieniu, możliwy jest również kontakt za pośrednictwem Hangouts. W zakładce na stronie internetowej pedagog szkolny będą Państwo mogli poszukać inspiracji, dotyczących wspomagania rozwoju dziecka, zarówno emocjonalnego jak poznawczego. Znajduje się tam również harmonogram dyżurów specjalistów. Pamiętajmy, że Wszyscy działamy dla dobra Naszych dzieci i bliskich.

Życzymy powodzenia, wytrwałości i cierpliwości:) Trzymajcie się zdrowo! Do usłyszenia!