Szkolny turniej szachowy online!

Proponujemy uczniom SP 46 rozegranie, we wtorek 16 czerwca o godzinie 18.00, 5-rundowego turnieju szachowego o "Wirtualny puchar SP 46".
Będzie to pierwszy taki turniej w historii szkoły.

Grać będą tylko uczniowie SP nr 46 w Bydgoszczy.
Na rozegranie każdej partii uczeń będzie miał 10 minut, więc maksymalnie 1 partia trwać będzie 20 minut.
Po ostatniej skończonej w danej rundzie partii będzie od razu kolejna runda (partia), więc prosimy nie odchodzić od komputera.

Wszystko będzie działo się automatycznie. Nie trzeba nic robić.

Uczeń będzie na ekranie widział swoją szachownicę, ale po skończeniu może obserwować (przełączać się) na inne partie swoich kolegów i koleżanek, które jeszcze trwają.
Turniej odbędzie się na platformie www.chess.com.
Należy się na tej stronie zarejestrować-ustalić swój login (w opcjach wpisać koniecznie imię i nazwisko), dołączyć na chess.com do naszego klubu "SP 46 Bydgoszcz" a w dniu zawodów dołączyć do turnieju. Rejestracja jest darmowa!
Turniej zacznie się punktualnie. Nie czekamy na spóźnialskich! Logujemy się wcześniej (20-30 minut), klikając na link do turnieju i czekamy.

Uwaga!

Najpierw rejestracja na www.chess.com, potem rejestracja do klubu (należy zrobić te czynności od razu), a w dzień turnieju dopiero dołączenie do zawodów.

Puchar jak i dyplomy dla najlepszych wręczymy w dogodnym do tego terminie.

WAŻNE!!!
Nick, imię i nazwisko ucznia oraz klasę należy przesłać na e-mail sędziego:
mariusz.stoppel@gmail.com

Organizatorem i sędzią jest Pan Mariusz Stoppel.

- Link 1 do dołączenia do klubu "SP 46 Bydgoszcz" na www.chess.com:

- Linki 2 do dołączenia do turnieju:

Obrazy: sz.jpg