Bydgoskie półkolonie 2022

Nabór na „Bydgoskie półkolonie 2022” rozpoczyna się w czwartek 26 maj br. i potrwa do piątku 3 czerwca br. W półkoloniach mogą brać udział uczniowie bydgoskich szkół do 13 roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych turnusów. Rodzic pokrywa jedynie koszt wyżywienia w wysokości 150 zł/turnus (drugie śniadanie i obiad). Półkolonie będą realizowane w ramach ośmiu tygodniowych turnusów, w 37. szkołach i placówkach prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz (wykaz w załączniku).

Chęć udziału dziecka w półkoloniach należy zgłosić poprzez złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z oświadczeniami w placówce (w załącznikach), w której dziecko ma uczęszczać na półkolonie. Dziecko powinno posiadać legitymację szkolną bydgoskiej szkoły oraz Bydgoską Kartę Miejską.

W Szkole Podstawowej nr 46 im. Unii Europejskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi  w Bydgoszczy półkolonie będą się odbywały w terminach:

I turnus od 27.06.2022r.-1.07.2022r.

II turnus od 4.07.2022r.- 8.07.2022r.

Wszystkie niezbędne dokumenty będzie można składać od czwartku 26.05.2022 r. w sali nr 7 w godzinach od 13.00  do 15.30. Dokumenty w formie papierowej będzie można otrzymać w placówce podczas zapisywania dziecka.

Szczegóły rekrutacji opisane są w Zasadach postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2022”.

Dokumenty do pobrania:

Zasady postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2022”

Załącznik – informacja o miejscach i terminach realizacji „Bydgoskich półkolonii 2022”

Karta kwalifikacyjna

Oświadczenia rodzica – szkoły/BORPA