Interaktywny teatr

W środę (16 listopada) w naszej szkole pojawi się grupa teatralna The Bear Educational Theatre.

Aktorzy zaprezentują trzy przedstawienia.

Dla klas 1-3  "Jackie and the Giant"

Pasjonujaca opowieść o małej dziewczynce Jackie uciekającej przed Złym Olbrzymem i spotykającej na swojej drodze Dobrego Olbrzyma. W Królestwie Olbrzymów mówi się po angielsku, więc Jackie będzie potrzebować pomocy od małych widzów, którzy w naturalny sposób zostaną wciągnięci w sam środek akcji…

Dla klas 4-5  "The Alien Grammar show"

Uwaga! W naszej szkole wylądowali obcy! Możecie ich zdemaskować tylko z pomocą Agentów w czerni. Energetyczne, interaktywne przedstawienie o wartkiej i zaskakującej akcji.

Dla klas 7-8 "The History of England part 1"

Kto zbudował Stonehenge? Kim był Alfred Wielki i dlaczego był wielki? Co wiesz o żonach Henryka VIII? Uczniowie w zabawny i interaktywny sposób poznają wybrane fakty z historii Anglii.

Przedstawienia odbędą się na sali gimnastycznej w godzinach lekcyjnych.

Czas przedstawienia: ok. 50 minut

Ilość miejsc ograniczona!

Wpłaty do wtorku – 15 listopada.

W klasach 1 – 3 pieniądze proszę o przekazanie wychowawcy, w klasach 4 – 8 pieniądze proszę przekazać do Pani Kamińskiej.

Obrazy: tp.jpg