Szkolny konkurs - matematyczna bombka

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy uczniów kl. IV-VIII do udziału w konkursie: „Bombka matematyczna” - praca plastyczna.
Regulamin konkursu:

1.Bombka może być wykonana w dowolnej technice jednak ma być to praca przestrzenna, jej forma lub motywy powinny nawiązywać do matematyki. Bombka powinna posiadać zawieszkę, która umożliwi umieszczenie jej na choince.

2.Każdy uczestnik może dostarczyć jedną pracę wykonaną samodzielnie.

3.Bombkę należy oddać swojemu nauczycielowi matematyki do 9 grudnia 2022 r.

4.Jury, dokonując oceny będą kierować się następującymi kryteriami: technika wykonania, zgodność pracy z tematem, oryginalność, pomysłowość, estetyka wykonania.

5.Najciekawsze projekty będą nagrodzone niespodziankami oraz ocenami celującymi z matematyki (I miejsce - waga 3, II i III miejsce - waga 2). Nagrody przyznane będa w kategorii: klasy 4-6 oraz klasy 7-8.

6.Bombki zostaną zawieszone na choince szkolej :)

Zapraszamy - nauczyciele matematyki.

Obrazy: bm.png