Wycieczka klas 1a i 1b na zajęcia Akademii Bezpieczeństwa.

20.09 klasy: 1a i 1b wybrały się na zajęcia „Akademii Bezpieczeństwa”, które  odbywały się na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego w Myślęcinku.
Uczniowie  poprzez zabawę zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa na drogach, na kolei, nauczyli się właściwego zachowania w kontaktach z psem, poznali zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz uzyskali wskazówki, jak należy postępować, gdy zostaną zaczepieni przez nieznajomych lub gdy zawierają znajomości w internecie oraz         w sytuacji wybuchu pożaru. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszył się sprzęt służbowy będący na wyposażeniu organizatorów.

Największą jednak atrakcją okazał się pies Walker. Czworonożny funkcjonariusz pokazał kilka sztuczek, którymi zachwycił pierwszoklasistów.