Dzień mamy w SP46

Mali konstruktorzy!

Uczniowie klasy 1a zabawili się w konstruktorów. Tym razem postanowili sami zaprojektować i skonstruować własne roboty. Pomysłowość i efekty ich pracy są imponujące. Zobaczcie sami.

Roboty
Trzymamy kciuki za Ósmoklasistów!

Naszym kochanym Ósmoklasistom życzymy wymarzonych zadań na egzaminach!
Pamiętajcie, że jesteście najlepsi!

Nasz patron - Unia Europejska!

9 maja obchodziliśmy Dzień Europy. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wykonali piękne prace o Unii Europejskiej i krajach, które do niej należą, a także o wyjątkowych zabytkach. Część z plakatów prezentujemy poniżej. Zapraszamy do oglądania.

Plakaty
Sukces literacki!

Nasza Uczennica, Zuzanna Budnik z klasy 6e, zdobyła wyróżnienie w konkursie literackim, którego organizatorem był bydgoski Pałac Młodzieży. Gratulujemy!

Obrazy: la.png

Sukces!

Z radością informujemy, że uczeń klasy 7, Mateusz Chrzanowski zajął III miejsce w X regionalnym konkursie "Niemcy - znani i lubiani" oragnizowanym przez bydgoski Zespół Szkół Budowalnych.

Gratulujemy!!

Obrazy: dl.png

Nasza szkoła jest przyjazna!

Uczniowie z klasy 8c wraz z wychowawcą brali udział w projekcie fundacji EMIC, który dotyczył wielokulturowości. Projekt "Przyjazna szkoła" składał się z wielu aktywności, warsztatów, spotkań oraz pracy uczniów.

Efekty prezentujemy w prezentacji, którą przedstawialiśmy podczas seminarium podsumowującego, które odbyło się 7 maja.

Prezentacja

Akademia Lubella

W ramach projektu edukacyjnego Akademia Lubella uczniowie klas VI-VIII mieli okazję zdobyć wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Niektórzy przygotowali również smaczne kanapki i koktajle, które można obejrzeć na zdjęciach poniżej.

Dziękujemy uczniom i wychowawcom za zaangażowanie w promowaniu zdrowego stylu życia.

Obrazy: linia.png

Lekturowe szaleństwo!

Uczniowie klasy 4a na zakończenie każdej lektury wykonują kreatywne projekty.

W ostatnim czasie powstały makiety z klocków, papieru i koralików prezentujące szkołę oraz  bohaterów z  "Akademii Pana Kleksa" J. Brzechwy oraz lekturowe pudełka pokazujące wszystko, co związane z "Przygodami Tomka Sawyera" M. Twaina. Zapraszamy do oglądania.

Sukces Naszej Uczennicy

Uczennica klasy 7a Julia Grzela zdobyła drugie miejsce w konkursie międzyszkolnym „GRAMMATIK AUF PLAKATEN” w kategorii klas 7-8, organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bydgoszczy.

Gratulujemy Julii i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie!

Sukces Naszego ucznia!

Gracjan Kurek, uczeń 2c został wyróżniony  w Wojewódzkim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym „Moja ulubiona książka”. Konkurs realizowany był w ramach popularyzacji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci zorganizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy.

Gratulujemy!

Obrazy: kb.jpg