Linia Dzieciom
Szkolny bookcrossing
Jedz na zdrowie
Oswoić polski
LA dla każdego
Kyokushin Karate
Wyprawka Pierwszaka 2022/2023

Obrazy: pk.jpg

WYPOSAŻENIE UCZNIÓW KLASY I

Drogi Rodzicu!

Uczeń rozpoczynający naukę w szkole, w klasie 1a powinien posiadać:

 
1. Piórnik, a w nim: miękki ołówek, gumkę, temperówkę, dobre nożyczki, klej w sztyfcie, kredki ołówkowe, linijkę

2. Zeszyty:

a) dwa 16-kartkowe w kolorowe wąskie linie: do j. polskiego i angielskiego

b) jeden 16-kartkowy w kratkę do matematyki
 

3. Cienką tekturową teczkę na prace, zamykaną na gumkę, którą uczeń nosi w plecaku

4. Tekturową walizeczkę (teczka plastyczna), a w niej: blok rysunkowy (biały i z kolorowymi kartkami), blok techniczny (biały i kolorowy), papier-wycinanki (kolorowy papier), farby plakatowe, pędzelek do farb, plastelina, kredki świecowe.

Walizeczka z zawartością, podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka, pozostają w klasie.

5. Strój gimnastyczny (w woreczku, podpisany), a w nim: biała, bawełniana koszulka z krótkim rękawem, krótkie spodenki w kolorze granatowym lub czarnym, skarpetki, obuwie sportowe na gumowym spodzie w kolorze białym (zostajew szkole).

Podręczniki i ćwiczenia dostaną Państwo bezpłatnie pierwszego dnia nauki. Jedyne książki, które trzeba kupić to książki do religii, o ile Państwa dziecko będzie w tych zajęciach uczestniczyło oraz do języka angielskiego (tylko klasa 1a).

RELIGIA: Poznaję Boży świat - podręcznik do religii dla klasy 1, wydawnictwo Jedność

JĘZYK ANGIELSKI: Mario Herrera, Diane Pinkley - Backpack Gold 1, podręcznik, wydawnictwo Longman; Mario Herrera, Diane Pinkley - Backpack Gold 1, zeszyt ćwiczeń, wydawnictwo Longman.

Proszę pamiętać o podpisaniu wszystkich rzeczy – w razie zgubienia szybciej wrócą do właściciela. Podręczniki i ćwiczenia dzieci będą zostawiać w klasie w segregatorach (prosimy o kupno, najlepiej metalowego).

Drogi Rodzicu!

Uczeń rozpoczynający naukę w szkole, w klasie 1b lub 1c powinien posiadać:

1. Piórnik, a w nim: miękki ołówek, gumkę, temperówkę, dobre nożyczki, klej w sztyfcie,kredki ołówkowe, linijkę.

2. Zeszyty: a) dwa w kolorowe wąskie linie, 16 - kartkowe: do j. polskiego i angielskiego; b) jeden w kratkę, 16 - kartkowy: do matematyki,
3. Dwie cienkie tekturowe teczki A4 na prace i karty pracy, (zamykane na gumkę).

4. Materiały plastyczne: blok rysunkowy (biały i z kolorowymi kartkami), blok techniczny (biały i kolorowy), wycinankę (kolorowy papier), farby plakatowe, pędzelek do farb, plastelina, podkładka pod plastelinę, kredki świecowe.

5. Strój gimnastyczny (w woreczku, podpisany): biała, bawełniana koszulka z krótkim rękawem, krótkie spodenki w kolorze granatowym lub czarnym, skarpetki, obuwie sportowe na gumowym spodzie w kolorze białym (zostajew szkole).


Podręczniki i ćwiczenia dostaną Państwo bezpłatnie pierwszego dnia nauki. Jedyne książki, które trzeba kupić to książki do religii, o ile Państwa dziecko będzie w tych zajęciach uczestniczyło.

RELIGIA Poznaję Boży świat - podręcznik do religii dla klasy 1, wydawnictwo Jedność.

Proszę pamiętać o podpisaniu wszystkich rzeczy – w razie zgubienia szybciej wrócą do właściciela. Podręczniki i ćwiczenia dzieci będą zostawiać w klasie w segregatorach.