Młodzi głosują!

We wtorek, 10 października w naszej szkole odbędzie się głosowanie w ramach projektu pt. ,,Młodzi głosują’’. Celem jest umożliwienie uczniom udziału w wyborach szkolnych i oddania głosu na konkretne komitety wyborcze. Taką możliwość będą mieli uczniowie z klas 6-8, którzy okażą swój dokument tożsamości. Głosowanie nie jest obowiązkowe, jednak zachęcamy do wzięcia udziału!

Natomiast zarówno rodziców, jak i uczniów zapraszamy do odwiedzenia strony latarnikwyborczy.pl, gdzie znajduje się ankieta umożliwiająca łatwe sprawdzenia swoich poglądów!

Tekst przygotowała Zuza Lange

Obrazy: mg1.jpg