Nie możesz się zalogować?
Technologie
Taekwondo
Witaj na Stronie SP Nr 46 im Unii Europejskiej w Bydgoszczy.
REKRUTACJA do KLAS I na rok szkolny 2019/220

Rekrutacja do klas pierwszych rok szkolny  2019/2020

logowanie: bydgoszcz.podstawowe.vnabor.pl

Dziecko z rejonu - rekrutacja obwodowa - drukujemy zgłoszenie

Dziecko spoza rejonu - rekrutacja poza obwodem - drukujemy wniosek +
stosowne oświadczenia

Klasa z rozszerzonym językiem angielskim :

logowanie  od  20.02.2019r. do 03.03.2019r.

Decydujące  są wyniki sprawdzianu predyspozycji językowych / test
zaliczeniowy / .

Należy zapamiętać hasło logowania .

Prosimy o zgłaszanie w szkole rejonowej dzieci,które rozpoczną naukę w
szkołach niepublicznych  w innym mieście  lub z zagranicą .

„KATALIZATOR 2019”

POWIATOWY KONKURS CHEMICZNY

„KATALIZATOR 2019”

Eliminacje szkolne

Obrazy newsów: szkl_kon_katalizator_2019.jpg

Zapraszam uczniów klas VIII do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności z chemii w Powiatowym Konkursie Chemicznym „Katalizator 2019”.  Eliminacje szkolne dla uczniów klas VIII odbędą się 21.02.2019r. o godzinie 8.00 w bibliotece szkolnej. Termin zgłoszenia do konkursu upływa 19.02 2019r.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie https://moen.edu.bydgoszcz.pl/powiatowy-konkurs-chemiczny-katalizator-2019

Elżbieta Śmigielska

Sukces szachistów

30.01.2019 r. w Toruniu drużyna SP 46 w składzie: Szymon Holyński, Dominik Bagniewski, Oskar Kufel i Zuzanna Myślinska wzięła udział w finale wojewódzkim Igrzysk Kujawsko-Pomorskich Dzieci w Szachach i zajęła wysokie 6. miejsce na 14 startujących zespołów.
Opiekunem drużyny był p. Leszek Hołyński, trenerem Mariusz Stoppel.

GRATULUJEMY

STOP przed przejściem

DRODZY RODZICE

PROSIMY UCZULIĆ DZIECI ABY CZEKAŁY NA OSOBĘ PRZEPROWADZAJĄCA PRZEZ PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH PRZED KRAWĘŻNIKIEM

OSOBY ZATRUDNIONE BĘDĄ DZIECI PRZEPROWADZAĆ

"AGATKI" PRACUJĄ W GODZINACH

730- 1530

NASZE "AGATKI" W GODZINACH

1045-1125 (PRZERWA ŚNIADANIOWA) oraz 1300-1325 (PRZERWA OBIADOWA)

MAJĄ PRZERWY

Nowy plan lekcji

Przypominamy, że w naszej szkole od poniedziałku, 28 stycznia, obowiązuje nowy plan lekcji.

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w lutym 2019 r. na warsztaty dla rodziców uczniów zdolnych

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w lutym 2019 r. na warsztaty dla rodziców uczniów  zdolnych

08.02.2019, godz. 16.00

„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych

Zapraszamy na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych

i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Mały, wielki człowiek, czyli jak budować zdrowe poczucie własnej wartości u naszych dzieci? Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska (pracownik Pałacu Młodzieży oraz Hospicjum w Bydgoszczy).

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny zegarowe.

Zgłoszenia do 6 lutego 2019 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało kampanię informacyjną, skierowaną
do rodziców i uczniów klas VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjów, dotyczącą rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

Na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania
i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów.

Informacje z przeznaczeniem dla uczniów i ich rodziców będą aktualizowane i uzupełniane
o nowe treści.

Warto podkreślić, że już wkrótce do uczniów i ich rodziców trafią ulotki dotyczące rekrutacji

na rok szkolny 2019/2020. Będą to kolejne materiały informacyjne związane z naborem do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Dodatkowo we wszystkich kuratoriach oświaty zostały utworzone specjalne punkty informacyjne, w których można uzyskać informacje dotyczące sytuacji szkół w województwie. Pełna lista kontaktów dostępna jest na stronie internetowej:

www.men.gov.pl/rekutacja/kontakty-do-kuratoriow.

Numery telefonów w kuratoriach oświaty, które będą obsługiwały kwestie rekrutacji w roku szkolnym 2019/2020

reformaedukacji@bydgoszcz.uw.gov.pl

52 349 76 37 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

56 611 52 20 Delegatura Kuratorium Oświaty w Toruniu

54 231 31 74 w. 34 Delegatura Kuratorium Oświaty we Włocławku

Informacja w sprawie obiadów

PROSZĘ O UREGULOWANIE ZALEGŁOŚCI ZA OBIADY STYCZNIOWE  ZA BRAK WPŁATY DZIECKO PO FERIACH NIE OTRZYMA POSIŁKU.

Ważne dla ucznia i rodzica ósmoklasisty

Przydatne informacje znajdują się na stronie :

"Jasełka" w naszej szkole

Brązowy medal szachistów!

8.12.2018 r. w bydgoskim MDK nr 2 na Szwederowie odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Szachach. Drużyna SP nr 46 w składzie: Szymon HOŁYŃSKI, Dominik BAGNIEWSKI, Oskar KUFEL i Zuzanna MYŚLINSKA zajęła wysokie III miejsce, awansując tym samym do Mistrzostw Województwa, które zostaną rozegrane po feriach zimowych.
Opiekunem zespołu był Mariusz STOPPEL.