Mistrzostwa Bydgoszczy w Bowlingu Sportowym

6 listopada odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy w Bowlingu Sportowym. Największą liczbę punktów i złoty medal w klasyfikacji indywidualnej zdobył reprezentant naszej szkoły - Kacper Pracz. W klasyfikacji drużynowej drugie miejsce i tytuł wicemistrzów Bydgoszczy w Bowlingu Sportowym zdobyli:

W reprezentacji klas 4 – 6: Marcin Łozga, Gracjan Ossowicki Kacper Pracz; w reprezentacji klas 7 – 8: Piotr Filipkowski, Adrian Gronowski, Jakub Kordylewicz.

W zawodach naszą szkołę reprezentowały:

Klasy 4-6, Drużyna nr 1: Oskar Brudnicki, Jakub Stachowicz, Dawid Głębocki. Drużyna nr 2: Gracjan Ossowicki, Marcin Łozga, Kacper Pracz.

Klasy 7-8, Drużyna nr 1: Igor Kowalczyk, Jakub Kondracki, Mateusz Błażejewski. Drużyna nr 2: Piotr Filipkowski, Adrian Gronowski, Jakub Kordylewicz.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy!

Obrazy: k1.jpg

Obrazy: k2.jpg