SP46 z oddziałami gimnazjalnymi
Plan Lekcji · Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych · Dziennik Elektroniczny05.05.2024 14:16:37
W Naszej Szkole
Siedziba i Dyrekcja
U nas
Kalendarz Szkolny
Sport szkolny
Sukcesy uczniów
Prawa i Obowiązki
Wycieczki i rajdy
Podręczniki 2016/2017
Nauczyciele uczący
Pomoc pedagog-psycholg
Doradztwo Zawodowe
pomoc doradcza
doradca poleca
Ciekawe strony
DOGOTERAPIA

Gazetka Gim 16

Gim TV 16

NASZA SZKOLNA TV

Tu zobaczysz wszystkie filmy!!

''polubisz nas'' ?

Wystarczy kliknąć..

Nazwa Uytkownika

Haso

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyróżnienia IGNAŚ za II semestr i cały rok szkolny 2012/2013
Sukcesy UczniówW bieżącym roku szkolnym, w Dniu Patrona, pierwszy raz w historii szkoły zostały wręczone całoroczne wyróżnienia promujące pozytywne postawy uczniów – IGNASIE.
Taką nagrodę może dostać każdy uczeń, nawet ten, który nie zdobywa laurów w konkursach i nie ma wysokiej średniej. Musi się jednak czymś wyróżniać, na przykład sumiennością, pracowitością, rzetelnością czy punktualnością.
Kapituła Wyróżnienia „Ignaś” w składzie: p. Urszula Szulczewska, Renata Kania i Małgorzata Skupińska w dniu 13 czerwca 2013 r., biorąc pod uwagę obowiązujący regulamin, postanowiła przyznać wyróżnienia na poziomach poszczególnych klas:

Klasy pierwsze:
„Ignaś” dla Mikołaja Strzyżewskiego z klasy 1a (18 pkt.)

Klasy drugie:
„Ignaś” dla Pawła Kiljana z klasy 2d (14 pkt.)

Klasy trzecie:
„Ignaś” dla Danieli Cieślik z klasy 3c (21 pkt.)

Uczniowie wyróżniający się w II semestrze to także:,
Klasy pierwsze: kl.1a – Weronika Stasiowska i Tomasz Zaremba (oboje po 15 pkt.), Agnieszka Pogorzelska (17 pkt.), kl. 1c – Sandra Mendyk (17 pkt.), Aleksander Hoffmann (15 pkt.).
Klasy drugie: kl. 2a – Oliwia Majewska (13 pkt.), Anna Górska i Michał Ostrowski (oboje po 12 pkt.), kl. 2c – Weronika Korytko (12 pkt.), kl. 2d – Bartosz Brzeziński i Michał Sowiński (obaj po 13 pkt.)
Klasy trzecie: kl. 3a – Jakub Malec (18 pkt.), kl. 3b – Aleksandra Ryszka (16 pkt.), Dominika Gołąb (16 pkt.) kl. 3c – Artur Sikora (18 pkt.), kl. 3d – Jakub Harasimowicz (17 pkt.) i Cezary Szudajski (18 pkt.)

Najważniejsze wyróżnienie za cały rok - „SUPERIGNAŚ roku szkolnego 2012/2013” otrzymał Mikołaj Strzyżewski z klasy 1a ( 33 punkty)
Wyróżnienia za cały rok otrzymali także: Daniela Cieślik (31 pkt.), Dominika Gołąb (30 pkt.), Jakub malec (28 pkt.) i Tomasz Zaremba (28 pkt.).

admin dnia 24.06.2013 · Drukuj
Bezpieczne wakacje

Galerie zdjęć

W OBIEKTYWIE

P. K. JAROCKIEGO

druga galeria

Bydgoskie Granty
Oświatowe

Innowacje
Pedagogiczne

edukacyjne

Wejdź na ....

ZDOBYLIŚMY

CERTYFIKATY :

na szkolną witrynę

W lutowej akcji osiągnęliśmy pierwszy wynik w kraju - 4518 głosów.