SP46 z oddziałami gimnazjalnymi
Plan Lekcji · Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych · Dziennik Elektroniczny29.04.2024 00:03:32
W Naszej Szkole
Siedziba i Dyrekcja
U nas
Kalendarz Szkolny
Sport szkolny
Sukcesy uczniów
Prawa i Obowiązki
Wycieczki i rajdy
Podręczniki 2016/2017
Nauczyciele uczący
Pomoc pedagog-psycholg
Doradztwo Zawodowe
pomoc doradcza
doradca poleca
Ciekawe strony
DOGOTERAPIA

Gazetka Gim 16

Gim TV 16

NASZA SZKOLNA TV

Tu zobaczysz wszystkie filmy!!

''polubisz nas'' ?

Wystarczy kliknąć..

Nazwa Uytkownika

Haso

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wojewódzki Konkurs Recytatorski
Bydgoskie Granty OświatoweW piątek 9. maja odbyły się eliminacje rejonowe Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Regionalnej. Do konkursu zgłosiło się 42 gimnazjalistów z Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Tucholi, Żnina, Nakła n/Notecią, Nowej Wsi Wielkiej, Złotnik Kuj., Żołędowa. Organizatorem konkursu jest Gimnazjum nr 16 we współpracy z Urzędem Marszałkowskim. W wyniku przesłuchań eliminacyjnych do etapu finałowego zakwalifikowało się 20-tu uczestników z następujących szkół:
Bydgoszcz: Gimnazjum nr 23 - Wiktoria Zientak; Gimnazjum nr 38- Marta Buda; Gimnazjum nr 49 - Anna Bielawska, Anna Kosmowska, Julia Ryczak; Gimnazjum nr 20 - Kamila Michalska; Gimnazjum nr 16 - Wiktoria Guza; Pałac Młodzieży - Jakub Riegel;Gimnazjum nr 6 -Barbara Misiak.
Inowrocław: Gimnazjum nr 4 - Julia Krzesińska, Agata Wachowska; Nakło n/ Notecią: Gimnazjum nr 4 -Marta Kamińska; Toruń: Gimnazjum nr 24- Hubert Łapacz, Klaudia Kuczyńska; Gimnazjum nr 29 - Zuzanna Duda, Monika Nowak, Edyta Misiura; Tuchola: Gimnazjum nr 1- Julia Grabowicz;Żnin: Gimnazjum nr 1 - Magdalena Gadomska, Hanna Szewczyk.
Rozstrzygnięcie finału nastąpi 22.maja o godz.10.30 w Galerii Miejskiej BWA.

Honorowy patronat nad konkursem sprawują: p. Ewa Mes (wojewoda kujawsko-pomorski) i p. Piotr Całbecki (marszałek województwa kujawsko-pomorskiego).

admin dnia 12.05.2014 · Drukuj
Bezpieczne wakacje

Galerie zdjęć

W OBIEKTYWIE

P. K. JAROCKIEGO

druga galeria

Bydgoskie Granty
Oświatowe

Innowacje
Pedagogiczne

edukacyjne

Wejdź na ....

ZDOBYLIŚMY

CERTYFIKATY :

na szkolną witrynę

W lutowej akcji osiągnęliśmy pierwszy wynik w kraju - 4518 głosów.