SP46 z oddziałami gimnazjalnymi
Plan Lekcji · Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych · Dziennik Elektroniczny03.05.2024 03:39:12
W Naszej Szkole
Siedziba i Dyrekcja
U nas
Kalendarz Szkolny
Sport szkolny
Sukcesy uczniów
Prawa i Obowiązki
Wycieczki i rajdy
Podręczniki 2016/2017
Nauczyciele uczący
Pomoc pedagog-psycholg
Doradztwo Zawodowe
pomoc doradcza
doradca poleca
Ciekawe strony
DOGOTERAPIA

Gazetka Gim 16

Gim TV 16

NASZA SZKOLNA TV

Tu zobaczysz wszystkie filmy!!

''polubisz nas'' ?

Wystarczy kliknąć..

Nazwa Uytkownika

Haso

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sukces GimTV 16
Gim TV 16GimTV16 z naszej szkoły brało udział w I Bydgoskim Przeglądzie Twórczości Telewizyjnej Uczniów Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych, który odbył się w sali kinowej Pałacu Młodzieży 15 listopada 2016r. Nasza szkolna TV zgłosiła do konkursu reportaż o tematyce związanej z miastem Bydgoszcz pt:"Kapitan". Filmy oceniało jury składające się z dziennikarzy TVP Bydgoszcz. Spośród kilkunastu produkcji nadesłanych przez różne szkolne TV, nasze GimTV16 zajęło najwyższe miejsce w kategorii - reportaż!
Gratulujemy i życzymy jeszcze wielu ciekawych filmów ;)

hosting hosting hosting hosting

admin dnia 21.11.2016 · Drukuj
98 rocznica odzyskania niepodległości

9 listopada 2016r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na początku zaprezentowano zwycięzców corocznego konkursu na najlepsze wykonanie hymnu.
Część artystyczna została przygotowana przez uczniów z różnych klas w ramach projektu edukacyjnego. Mogliśmy podziwiać młodych aktorów, którzy zaprezentowali najważniejsze fakty z historii Polski od rozbiorów w 1772r.do odzyskania niepodległości. Kolorytu uroczystości dodał występ zespołu śpiewającego utwory muzyczne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości które odbyły się w naszej szkole

admin dnia 11.11.2016 · Drukuj
Konkurs GimTV

"Spódniczkowy dzień"

admin dnia 07.11.2016 · Drukuj
"Dzień tabliczki mnożenia i ..."
Co się działo 30 września w Gimnazjum nr 16 w Bydgoszczy

admin dnia 07.11.2016 · Drukuj
DRZWI OTWARTE 3 LISTOPADA (CZWARTEK)

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów
14 listopada 2017 (wtorek) w godzinach 17.00 -- 19.00
na "DRZWI OTWARTE" !

Informacja o numerach sal, w których spotkacie się Państwo z nauczycielami i wychowawcą wywieszona zostanie w czwartek przy wejściu do szkoły.

admin dnia 28.10.2016 · Drukuj
Ogłoszenie
nowościW ramach działań skierowanych do uczniów bydgoskich szkół gimnazjalnych Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 organizuje konkurs fotograficzny "Unikatowe zawody". Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Link do regulaminu

Termin nadsyłania prac mija 15 listopada. Organizatorzy uhonorują nagrodami zdobywców I, II i III miejsca.
Szczegółowych informacji udziela p. M. Kowalczyk.

admin dnia 18.10.2016 · Drukuj
Pasowanie na pierwszoklasistów
Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Pasowanie pierwszoklasistów

13 października 2016r. oficjalnie przyjęliśmy w poczet gimnazjalistów uczniów klas pierwszych w drodze uroczystego pasowania. Cieszy nas to, że tak licznie przybyli rodzice, akcentując tym chęć uczestniczenia w życiu szkoły. Pierwszoklasiści trochę stremowani odbierali swoje pierwsze dyplomy wręczane przez panią dyrektor, Elżbietę Śmigielską i wychowawcę klasy. Mamy nadzieję, że dobrze wykorzystają czas pobytu w Gimnazjum nr 16 na przygotowanie się do następnego etapu życia, czego im serdecznie życzymy! Następnie nowo przyjęci uczniowie wzięli czynny udział w krótkiej części artystycznej przygotowanej wraz z kolegami i koleżankami ze starszych klas z okazji dnia KEN. Podczas spotkania zaprezentowano również nauczycieli i pracowników szkoły, którzy otrzymali odznaczenia i nagrody.

hosting hosting hosting

admin dnia 17.10.2016 · Drukuj
Wycieczka integracyjna
nowości28 września pierwsze klasy naszego gimnazjum uczestniczyły w wycieczce integracyjnej do Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Klasy rywalizowały ze sobą w grach i zabawach zespołowych; pracowały też w grupach, tworząc wiersze i piosenki o swoich klasach. Było też pieczenie kiełbasek przy ognisku.
Oto fotorelacja

hosting hosting hosting hosting

admin dnia 05.10.2016 · Drukuj
Samorządy mają głos
Samorząd Uczniowski W tym roku dołączyliśmy do akcji organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej wspierającej rozwój samorządności uczniowskiej. W związku z tym u nas, tak jak w innych szkołach działających w ramach akcji, 30 września 2016r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.Zostały one poprzedzone krótką kampanią wyborczą, w której wzięli udział kandydaci chętni do pracy w samorządzie. Wybory odbyły się w przygotowanym przez nas lokalu wyborczym. Udział wzięła cała społeczność uczniowska a prowadziła Uczniowska Komisja Wyborcza. W wyniku głosowania wyłoniono przedstawicieli mających największe poparcie wśród uczniów.Oto oni:
Sylwia Błażejewska, Dawid Sowiński, Mikołaj Kasperski, Zuzanna Rajewska.
Gratulujemy!

admin dnia 02.10.2016 · Drukuj
Informacja o obiadach
UWAGA!
INFORMACJA O OBIADACH
OPŁATA DLA UCZNIÓW ZA OBIADY W
M-CU CZERWCU
WYNOSI 42,00zł.
PŁATNOŚĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 05.06.17 R.
(PO TYM TERMINIE OPŁATY NIE BĘDĄ POBIERANE I NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI WPŁATY NA KONTO, A Z TEGO WYNIKA TEŻ BRAK MOŻLIWOŚCI WYKUPOWANIA POJEDYNCZYCH OBIADÓW)

Dla tych rodziców , którzy chcą płacić przelewem podaję poniżej nr konta

Bank PEKAO SA 18 1240 6452 1111 0010 4794 8964

Na rzecz Gimnazjum nr 16 w Bydgoszczy ul. Boh. Kragujewca 10

Tytułem: wpłata za obiady szkolne (imię, nazwisko, klasa, numerek, miesiąc)

.

admin dnia 29.09.2016 · Drukuj
Strona 8 z 69 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Bezpieczne wakacje

Galerie zdjęć

W OBIEKTYWIE

P. K. JAROCKIEGO

druga galeria

Bydgoskie Granty
Oświatowe

Innowacje
Pedagogiczne

edukacyjne

Wejdź na ....

ZDOBYLIŚMY

CERTYFIKATY :

na szkolną witrynę

W lutowej akcji osiągnęliśmy pierwszy wynik w kraju - 4518 głosów.