Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów na nasze "Lekkoatletyczne podwórko"
.

hosting

Niestety tym razem nam się nie udało - zajęliśmy 2 miejsce. Szykujemy się na kolejny rok, mamy nadzieję że pozostaniecie z nami i nadal będziecie nas wspierać
Dyskoteka szkolna :)
Newsy

29 listopada 2017r w naszej szkole odbyła się profesjonalnie przygotowana oraz przeprowadzona dyskoteka szkolna dla klas 4-7 .

Kilka zdjęć z tego wydzrzenia mozesz obejrzeć TU

Festiwal Piosenki Patriotycznej 2017 w naszej szkole
Ogólnopolskie Halowe Zawody Lekkoatletyka dla każdego! - Toruń 2017
18 listopada w hali sportowej Arena Toruń, w jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie, uczennica naszej szkoły Natalia Wankiewicz reprezentowała województwo kujawsko-pomorskie w Ogólnopolskich Zawodach Halowych LDK. Był to wspaniały występ sportowy naszej lekkoatletki. Natalia skacząc w dal, uzyskała 2 wynik w swojej kategorii, zdobywając tym samym srebrny medal.
Zapraszamy do oglądania zdjęć

Gratulujemy !!!

AKCJA "MIKOŁAJKOWA PACZKA DLA POLAKÓW NA WILEŃSZCZYŹNIE"
NewsyPrzez dwa tygodnie uczniowie przynosili przeróżne produkty żywnościowe,a także zabawki i artykuły papiernicze, by wspomóc Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie.

Uzbieraliśmy naprawdę dużo rzeczy. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej akcji.

Mikołajki już niedługo :)
Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Uczniowie !!

Prosimy Was o upominki na Szkolną Loterię Mikołajkową!

Każdy los wygrywa.

Fanty przynosimy do sali 21 albo do swojego wychowawcy do 30 listopada.

KONFERENCJA INAUGURACYJNA MIEJSKI PROJEKT "SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA"
Przedstawiciele Samorządu Szkolnego, Patryk Walendowski, Martyna Piotrowska i Natalia Rżany wraz z p. Kosicką wzięli udział w inauguracji projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”. Odbyła się ona 16 listopada w Auli Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Dzień inauguracji nie jest przypadkowy, ponieważ w 1995 r. z inicjatywy UNESCO Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło właśnie 16 listopada Międzynarodowym Dniem Tolerancji.

Na spotkaniu wysłuchaliśmy przemówień ważnych osobistości, m.in. Pani viceprezydent Iwony Waszkiewicz. Przedstawiono zadania na cały rok szkolny i odbyło się losowań kultur, które szkoły będą prezentować w maju 2018 r.
Naszej szkole przypadła kultura latynoamerykańska. Podczas konferencji można było oglądać też prace plastyczne, wśród nich aż 7 było wykonanych przez uczniów SP 46.

Obejrzyj zdjęcia

99. rocznica Niepodległości !!!!

W 2017 roku mija 99 lat odkąd Polska odzyskała niepodległość. Otwarciem obchodów upamiętniających to wydarzenie w naszej szkole był „Marsz 1918”.

W piątek 10 listopada wyszliśmy ze szkoły, aby przemaszerować ulicami naszej dzielnicy.Dystans był bardzo symboliczny – 1918  m.

W poniedziałek, w trakcie Festiwalu Piosenki Patriotycznej  zostaną wśród uczestników Marszu rozlosowane bilety wstępu do Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy. Fundatorem biletów jest właśnie nasze muzeum.

Zapraszamy do obejrzenia zdjeć

Drzwi Otwarte

Obrazy newsów: drzwi_otwarte.jpg

w dniu 15.11.2017 w godzinach 16.30-17.30

SP 46 w "Dolinie Śmierci"

W DOLINIE ŚMIERCI

Listopad  to pora, kiedy szczególnie wspominamy zmarłych. Klasa 6a wyjechała do Fordonu  do  Doliny Śmierci. Miejsce to szczególne, naznaczone krwią ludności bestialsko zamordowanej  przez hitlerowców w  październiku i listopadzie 1939 roku. Zapaliliśmy znicze  na grobach pomordowanych i omówiliśmy historie tego miejsca pod  pomnikiem przedstawiającym złamane kłosy.  Dolina Śmierci w  jesiennej szacie sprzyja refleksji  i  zadumie.

hosting hosting hosting hosting hosting hosting hosting hosting

Wybory do samorządu szkolnego
Newsy

4 października odbyły się wybory do Samorządu szkolnego.Uczniowie stawiali krzyżyk na specjalnie przygotowanych kartach  i wrzucali je następnie do urny wyborczej. Nad wszystkim czuwała komisja, składająca się z czwórki uczniów klasy 6b i Pani Kosickiej. Po zliczeniu głosów okazało się, że wygrał Patryk Walendowski, a drugie miejsce zajęła Martyna Piotrowska.

Przewodniczący Samorządu szkolnego

Patryk Walendowski, kl. 6A

Zastępca przewodniczącego Samorządu szkolnego

Martyna Piotrowska, kl. 7C