Wybory do samorządu szkolnego
Newsy

4 października odbyły się wybory do Samorządu szkolnego.Uczniowie stawiali krzyżyk na specjalnie przygotowanych kartach  i wrzucali je następnie do urny wyborczej. Nad wszystkim czuwała komisja, składająca się z czwórki uczniów klasy 6b i Pani Kosickiej. Po zliczeniu głosów okazało się, że wygrał Patryk Walendowski, a drugie miejsce zajęła Martyna Piotrowska.

Przewodniczący Samorządu szkolnego

Patryk Walendowski, kl. 6A

Zastępca przewodniczącego Samorządu szkolnego

Martyna Piotrowska, kl. 7C

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyborów

Chwalimy się
W dniu 23 października radny Bydgoszczy p. Paweł Bokiej wręczył w obecności pani dyrektor Lukrecji Trzemżalskiej - Naganowskiej stypendium szkolne Mateuszowi Wasielewskiemu uczniowi klasy 7A. Mateusz otrzymał stypendium na rok szkolny 2017/2018 za szczególne osiągnięcia z języka polskiego, a przede wszystkim za pasję z jaką pisze wiersze.

Serdecznie gratulujemy!
hosting

Zmiany

Uwaga . Pracujemy nad nową stroną szkoły . Zmiany będa wprowadzane tak szybko jak to możliwe.

Przepraszamy za utrudnienia

Informacja o obiadach
Newsy

WPŁATY NA OBIADY

21 x 3,50 = 73,50 zł
BARDZO PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY ZA POSIŁEK DZIECI
DO DNIA 10-tego KAŻDEGO MIESIĄCA
koszt jednego obiadu wynosi 3,50 zł.

dane do wpłaty:
Bank Pekao S.A O/Bydgoszcz ul.Trybunalska 2
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej
ul.Kombatantów 2, Bydgoszcz
Dane dziecka : imię nazwisko, klasa i num.obiadowy
oraz za jaki miesiąc dokonywana jest płatność.
W razie absencji dziecka zgłaszamy do godz.9.00 informację do Intendenta szkoły osobiście lub telefonicznie pod num. telefonu 52 361-03-22 lub 52 361-03-38.

DOKONUJĄC WPŁATY WPISUJEMY:
• dane dziecka
• adres zamieszkania
• nr obiadowy
• adres i numer placówki
• kwotę oraz miesiąc za jaki jest dokonywana wpłata.

Odliczenia za nieobecność dziecka na obiadach,
dokonujemy tylko po uprzednim zgłoszeniu do intendenta.

AKTUALNY JADŁOSPIS

Puchar Tymbarka 2017
Puchar Tymbarka 2017W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły brała udział w turnieju o puchar Tymbarka .
Rozegraliśmy trzy mecze SP46 - SP40 3:1 , SP46 - Polonia 3:1 , SP46 - SP15 0:5 .
Przegraliśmy tylko jedno spotkanie i nie wyszliśmy z grupy :(

Memoriał im.Teresy Ciepły
Memoriał im.Teresy CiepłyMemoriał Teresy Ciepły. Nasza srebrna sztafeta 4x100, w składzie: Natalia Wankiewicz, Ada Czechowska, Ada Pawelec i Emilia Lewandowska. Piękne rozpoczęcie sezonu. Gratulujemy!!!

Głosujemy
GłosujemyRozpoczynamy głosowanie w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W tym roku oddajemy głos na "Lekkoatletyczne podwórko", (Kapuściska, okręg 6) czyli: tartanowa bieżnia wraz z rozbiegiem do skoku w dal i piaskownicą; tartanowa mata z umieszczonymi na niej miejscami do zabaw w klasy oraz pole do gry w boule - petankę. Czas, start!