SP46 z oddziałami gimnazjalnymi
Plan Lekcji · Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych · Dziennik Elektroniczny18.05.2024 23:34:53
W Naszej Szkole
Siedziba i Dyrekcja
U nas
Kalendarz Szkolny
Sport szkolny
Sukcesy uczniów
Prawa i Obowiązki
Wycieczki i rajdy
Podręczniki 2016/2017
Nauczyciele uczący
Pomoc pedagog-psycholg
Doradztwo Zawodowe
pomoc doradcza
doradca poleca
Ciekawe strony
DOGOTERAPIA

Gazetka Gim 16

Gim TV 16

NASZA SZKOLNA TV

Tu zobaczysz wszystkie filmy!!

''polubisz nas'' ?

Wystarczy kliknąć..

Nazwa Uytkownika

Haso

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dzień Szkoły Bez Przemocy
Dzień Szkoły Bez Przemocy w Gimnazjum 16

W całej Polsce przeszło 600 szkół zapełnią się czerwonymi balonikami. W południe uczniowie, nauczyciele i rodzice wypuszczą je w niebo. W ten sposób chcemy symbolicznie odciąć się od tego, co przeszkadza w nauce i sprawia, że do szkoły nie chce się chodzić. 5 czerwca wszyscy możemy zaprotestować przeciw agresywnym zachowaniom. Udało się zebrać już ponad 160 tysięcy podpisów pod Listem Otwartym do Władz RP - podpisywali się uczniowie, nauczyciele, rodzice. Powstanie z tego księga "Razem przeciw przemocy". 5 czerwca w Warszawie wręczymy tę księgę Prezydentowi RP.

Tego dnia ruszy też nasz konkurs fotograficzny Gazety Pomorskiej - zdjęcia zrobione w Dniu Szkoły Bez Przemocy. Zdjęcia zostaną ocenione przez fotoreporterów i nagrodzone.

am dnia 03.06.2008 1 Komentarzy · 258 Czyta · Drukuj