Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w lutym 2019 r. na warsztaty dla rodziców uczniów zdolnych

zdolni-gotowepalac_mlodziezy_tcm29-91474

„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Mały, wielki człowiek, czyli jak budować zdrowe poczucie własnej wartości u naszych dzieci?

Spotkanie odbędzie się 8 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 16:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2/parter/). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Zdrowe, wysokie poczucie własnej wartości jest jednym z najważniejszych predyktorów poczucia szczęścia i satysfakcji w życiu naszych dzieci.

Zapraszamy rodziców, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu budowania "zdrowego" poczucia własnej wartości u dzieci. Na spotkaniu spróbujemy odpowiedzieć na nurtujące pytania:

Jak wychować mądrego człowieka, który zna swoją wartość, potrafi wskazać swoje zalety i zaprezentować innym?

Jak nie "przesadzić" i nie stworzyć małego Narcyza Egoisty?

Kiedy i kto ma wpływ na poczucie własnej wartości dziecka?

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp bezpłatny!

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją.

Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Zgłoszeń dokonywać należy do 6 lutego 2018 r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.

rodzina3