Linia Dzieciom
Szkolny bookcrossing
Jedz na zdrowie
Oswoić polski
LA dla każdego
Kyokushin Karate
E-twinning

Nasza szkoła wzięła udział w projekcie eTwinning - "Kartka dla Polski". W ramach działań projektowych wykonaliśmy kartki i napisaliśmy piękne życzenia dla Polski. Uczniowie nagrali też łamańce językowe. Zachęcamy do obejrzenia filmu!

Obrazy: gw1.png  Obrazy: gw2.png  Obrazy: gw3.pngObrazy: gw4.png


Projekt eTwinning zatytułowany „Christmas is just around the corner” zrealizowany został w listopadzie i grudniu 2019 r. 
Miał na celu poszerzyć wiedzę dzieci na temat tradycji i zwyczajów świąt Bożego Narodzenia w innych krajach europejskich.

W projekcie wzięły udział 3 szkoły z Polski, 2 szkoły z Włoch, szkoła z Litwy, Macedonii Północnej, Hiszpanii, Portugalii i przedszkole z Łotwy. Koordynatorem projektu była szkoła polska.  

W projekcie zaplanowano i zrealizowano następujące działania: wykonanie kartek świątecznych i wysłanie ich pocztą do szkół partnerskich, nagranie piosenki  na koncert świąteczny, sporządzenie listy najlepszych prezentów. Wszyscy uczestnicy projektu wykonali zaplanowane działania, współtworząc bezpieczną platformę – TwinSpace. Uczniowie biorący udział w projekcie nawiązali kontakty z rówieśnikami z innych krajów.


 

Kliknij i zobacz międzynarodową galerię zdjęć z projektu