Szkolny bookcrossing
Linia Dzieciom
LA dla każdego
Kyokushin Karate
Sukcesy

Obrazy: arrow.png

Sukcesy na szczeblu wojewódzkim:

- Maria Blacha finalistka: Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii, Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego, Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka hiszpańskiego

- Mikołaj Tomasik finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii

- Nazar Marmurash finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka rosyjskiego

- Michalina Rasmus laureatka III miejsca Wojewódzkiego Konkursu Prozy T. Nowakowskiego "Urzeczenie"

Sukcesy na szczeblu ogólnopolskim:

- Wyróżnienie klasy 3a w ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "Szkolne przygody Gangu Słodziaków"

Sukcesy na szczeblu miejskim:

- Michalina Rasmus laureatka I miejsca Miejskiego Konkursu Literackiego "Los naszych braci mniejszych jest w Twoich rękach"

- Julian Bartosiewicz laureat I miejsca Miejskiego Konkursu cichego czytania ze zrozumieniem "Fordońska Dolina Śmierci"

- Małgorzata Rachuba laureatka II miejsca Miejskiego Konkursu Literackiego "Ojczyzna moja wolna, wolna"

- Rozalia Kalinowska laureatka II miejsca Miejskiego Konkursu "Czy znasz ptaki objęte w Polsce ochroną?"

- Kacper Poulich laureat III miejsca Miejskiego Konkursu "Czy znasz ptaki objęte ochroną?"

Sukcesy na szczeblu międzyszkolnym:

- Agata Spychalska laureatka I miejsca w konkursie na słownik świąteczny w języku niemieckim

- Kaja Michalska laureatka I miejsca konkursu plastycznego "Jesienne drzewko"

- Bartosz Kawka laureatem I miejsca "Świąteczny stroik"

- Małgorzata Zwierzchowska laureatka II miejsca konkursu plastycznego "Jesienne drzewko"

- Klasa 7a zajęła III miejsce w Turnieju wiedzy na temat języków i miejsc w Europie

- Maria Blacha, Wiktor Wagner, Hubert Hildebrandt laureatami 4 miejsca w turnieju zawodoznawczym

- Maria Blacha, Oliwier Baranowski wyróżnieni w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację: czas wolny bez komputera i telefonu

- Julia Gwożdzińska wyróżniona w konkursie plastycznym "Jesienne drzewo"

- Kinga Mac, Jakub Rumiński wyróżnieni w VIII Dziecięcym Przeglądzie Recytatorskim "Wiersze z uśmiechem"

- Paweł Adamski wyróżniony w konkursie na słownik świąteczny w języku angielskim

- Maria Pikosz i Zuzanna Lange wyróżnione w konkursie plastycznym "Jesienne drzewo"

 Sportowe sukcesy uczniów na szczeblu międzyszkolnym:

- Melania Ziętak laureatka I miejsca w Czwartkach Lekkoatletycznych (bieg na 60m)

- Wiktor Wagner II miejsce w BOM (pływanie)

- Klasa 3c zdobyła awans do półfinału w Międzyszkolnym Konkursie "Ze sportem na Ty"

- Dziewczęta z klasy 6a,c,d i 7b, 5a i b laureatkami V miejsca w Mistrzostwach Bydgoszczy w Unihokeju