Sukcesy na szczeblu wojewódzkim:
- Mikołaj Tomasik, kl. 8a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Chemii
- Marianna Balcer, kl. 8a - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego
- Amelia Brożyniak, kl. 8d - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego
- Ernest Januszewski, kl 7c - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Historii
- Nicole Styga, kl. 8a - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego
Sukcesy na szczeblu międzyszkolnym:
- Mikołaj Tomasik, kl 8a, I miejsce w Konkursie Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych
- Amelia Brzostek, kl. 5a, III miejsce w Konkursie Recytatorskim Twórczości K.K. Baczyńskiego
Sukcesy na szczeblu wojewódzkim:
- Kajetan Król, kl. 8b - finalista Przedmiotowego Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki
- Nicole Styga, kl. 7a – finalistka Przedmiotowego Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego
- Gracjan Kurek, kl. 2c - Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Moja ulubiona książka"
- Marcin Chrzanowski, kl. 7d - Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie o K.K Baczyńskim
Sukcesy na szczeblu regionalnym:
- Julia Grzela - II miejsce w konkursie "Lernplakate: Grammatik auf Plakaten"
- Marcin Chrzanowski - III miejsce w konkursie "Niemcy znani i lubiani"
- Vanessa Oleksy, Wiktoria Jabłkowska, Lena Skalska, Szymon Wojtach, Adrian Kołek, Dominika Olszewska, Melania Semrau, Marianna Balcer - III miejsce w Konkursie Czytelniczym z Języka Angielskiego "Reading Builds Knowledge"
Sukcesy na szczeblu miejskim:
- Adrian Kołek, Kajetan Król - Przedmiotowy Konkurs z Matematyki
- Agata Spychalska, kl. 8a: II miejsce w konkursie miejskim “Kondycja współczesnego powietrza - co wiem na temat powietrza i jego zanieczyszczeń”.
- Rozalia Kalinowska, kl. 7c: Wyróżnienie w konkursie miejskim “Kondycja współczesnego powietrza - co wiem na temat powietrza i jego zanieczyszczeń”.
- Kaja Michalska - II miejsce w konkursie plastycznym „Żyj ...nie ulegaj...walcz..”
- Małgorzata Zwierzchowska - III miejsce w konkursie „Żyj...nie ulegaj...walcz...”
- Julia Lange - I miejsce w konkursie plastycznym “Chrońmy bioróżnorodność”
- Hanna Klawiter (I miejsce), Anna Derech (III miejsce) w konkursie eTwinning na najładniejszą piosenkę świąteczną
- Hanna Klawiter - III miejsce w konkursie English Songs Competition
- Adrian Gronowski - laureat w konkursie "Pamiętnik edukacji zdalnej"
- Zuzanna Budnik - wyróżnienie w konkursie literackim "Za siedmioma lasami, czyli… gdzieś blisko mnie"
Sukcesy na szczeblu międzyszkolnym:
- Oskar Ciechanowski - 6a – wysoki wynik w szkolnym etapie konkursu "18 dyktando niepodległościowe po polsku o historii”
- Michalina Maziej, Adrian Kołek - awans do kolejnego etapu konkursu ortograficznego
- Marianna Balcer - wyróżnienie w konkursie “How can Pandemic lockdown be used to learn English?”
- Nadia Kubiak - III miejsce w konkursie plastyczno-graficznym "Mój zdrowy dzień. Zmień tablet i telefon na coś lepszego"
- Małgorzata Zwierzchowska - wyróżnienie w konkursie plastyczno-graficznym “Mój zdrowy dzień. Zmień tablet i telefon na coś lepszego”
- Zakwalifikowanie się uczniów do IX edycji Konkursu Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych
Sukcesy na szczeblu szkolnym:
- Emilia Strzyż - I miejsce w konkursie "Ozdoba wielkanocna"
- Amelia Brzostek, Maja Szabłowska (I miejsce), Lena Skoczykłoda (II miejsce), Jakub Kordylewicz (III miejsce) w konkursie kaligraficznym dla klas IV
Sukcesy na szczeblu wojewódzkim:
- Maria Blacha finalistka: Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii, Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka hiszpańskiego, Prymus Pomorza i Kujaw
- Mikołaj Tomasik laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii
- Nazar Marmurash finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka rosyjskiego
- Zuzanna Tuczkowska laureatka III miejsca Wojewódzkiego Konkursu Prozy T. Nowakowskiego "Urzeczenie"
Sukcesy na szczeblu ogólnopolskim:
- Wyróżnienie klasy 3a w ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "Szkolne przygody Gangu Słodziaków"
- Antonina Bagniewska, kl 5d oraz Nikodem Kawczyński, kl. 5d, Kajetan Król, kl. 7b, Dominik Bagniewski, kl. 7b, Maria Blacha, kl. 8a: Wyróżnienie w konkursie "Kangur matematyczny".
Sukcesy na szczeblu miejskim:
- Michalina Rasmus laureatka I miejsca Miejskiego Konkursu Literackiego "Los naszych braci mniejszych jest w Twoich rękach"
- Julian Bartosiewicz laureat I miejsca Miejskiego Konkursu cichego czytania ze zrozumieniem "Fordońska Dolina Śmierci"
- Małgorzata Rachuba laureatka II miejsca Miejskiego Konkursu Literackiego "Ojczyzna moja wolna, wolna"
- Rozalia Kalinowska laureatka II miejsca Miejskiego Konkursu "Czy znasz ptaki objęte w Polsce ochroną?"
- Kacper Poulich laureat III miejsca Miejskiego Konkursu "Czy znasz ptaki objęte ochroną?"
Sukcesy na szczeblu międzyszkolnym:
- Agata Spychalska laureatka I miejsca w konkursie na słownik świąteczny w języku niemieckim
- Kaja Michalska laureatka I miejsca konkursu plastycznego "Jesienne drzewko"
- Bartosz Kawka laureatem I miejsca "Świąteczny stroik"
- Małgorzata Zwierzchowska laureatka II miejsca konkursu plastycznego "Jesienne drzewko"
- Klasa 7a zajęła III miejsce w Turnieju wiedzy na temat języków i miejsc w Europie
- Maria Blacha, Wiktor Wagner, Hubert Hildebrandt laureatami 4 miejsca w turnieju zawodoznawczym
- Maria Blacha, Oliwier Baranowski wyróżnieni w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację: czas wolny bez komputera i telefonu
- Julia Gwożdzińska wyróżniona w konkursie plastycznym "Jesienne drzewo"
- Kinga Mac, Jakub Rumiński wyróżnieni w VIII Dziecięcym Przeglądzie Recytatorskim "Wiersze z uśmiechem"
- Paweł Adamski wyróżniony w konkursie na słownik świąteczny w języku angielskim
- Maria Pikosz i Zuzanna Lange wyróżnione w konkursie plastycznym "Jesienne drzewo"
Sportowe sukcesy uczniów na szczeblu międzyszkolnym:
- Melania Ziętak laureatka I miejsca w Czwartkach Lekkoatletycznych (bieg na 60m)
- Wiktor Wagner II miejsce w BOM (pływanie)
- Klasa 3c zdobyła awans do półfinału w Międzyszkolnym Konkursie "Ze sportem na Ty"
- Dziewczęta z klasy 6a,c,d i 7b, 5a i b laureatkami V miejsca w Mistrzostwach Bydgoszczy w Unihokeju