Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BIP
Edu(R)Ewolucja
Szkolny bookcrossing
Edu(R)ewolucja - Robociaki
Edu(R)ewolucja - z gliny ulepione
Linia Dzieciom
LA dla każdego
Technologie
Taekwondo
Kyokushin Karate
Zajęcia dodatkowe

W naszej szkole prowadzone są zajęcia dodatkowe, które rozwijają umiejętności oraz wspomagają uczniów. 


Zajęcia pozalekcyjne dla klas 1-3 w roku szkolnym 2019/2020


- Koło zainteresowań „Główka pracuje” – wtorek, godz. 11.35 – 12.20, sala nr 3, nauczyciel prowadzący: Anna Splitt

- Koło dziennikarskie „Mały reporter” – poniedziałek, godz. 12.40 – 13.25, sala nr 1, nauczyciel prowadzący: Barbara Czapla

- Koło zainteresowań „Czytam i bawię się” – czwartek, godz. 11.35 – 12.20, sala nr 31, nauczyciel prowadzący: Renata Ratajczak

- Koło matematyczne „Asy z trzeciej klasy” – poniedziałek, godz. 8.00 – 8.45, sala nr 1, nauczyciel prowadzący: Maria Strabel

- Koło matematyczne „Przygoda z matematyką” – piątek, godz. 11.35 – 12.20, sala nr 1, nauczyciel prowadzący: Anna Cukras

- Koło plastyczne – poniedziałek, godz. 12.40 – 13.25, biblioteka, nauczyciel prowadzący: Ewa Pokojska

- Zajęcia logopedyczne dla klas: 1a, 1b, 1c – wtorek, godz. 10.40 – 11.25, sala nr 3, nauczyciel prowadzący: Renata Kupisiak

- Zajęcia logopedyczne dla klas: 2a, 2c – poniedziałek, godz. 12.40 – 13.25, sala nr 3, nauczyciel prowadzący: Renata Kupisiak

- Zajęcia logopedyczne dla klasy 2b – środa, godz. 10.40 – 11.25, biblioteka, nauczyciel prowadzący: Renata Kupisiak

- Zajęcia logopedyczne dla klas 3 – czwartek, godz. 9.45 – 10.30, sala nr 3, nauczyciel prowadzący: Renata Kupisiak

- Robotyka dla uczniów klasy 1a – wtorek, godz. 8.00 – 9.35, sala nr 1, nauczyciel prowadzący: Maria Strabel

- Robotyka dla uczniów klasy 1a – czwartek, godz. 8.00 – 9.35, sala nr 1, nauczyciel prowadzący: Anna Cukras

- Robotyka dla uczniów klasy 1c – piątek, godz. 7.15 – 8.45, sala nr 0, nauczyciel prowadzący: Anna Cukras

- Robotyka dla uczniów klasy 1b – środa, godz. 8.50 – 10.30, sala nr 16, nauczyciel prowadzący: Maria Strabel

- Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 1a – wtorek, godz.9.45 – 11.25, sala nr 1, nauczyciel prowadzący: Maria Strabel

- Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 1c – środa, godz.13.45 – 15.20, sala nr 16, nauczyciel prowadzący: Maria Strabel

- Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas: 2a i 2c – wtorek, godz.8.00 – 9.35, sala nr 5, nauczyciel prowadzący: Joanna Paczkowska

- Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas: 2a i 2b – piątek, godz.8.00 – 9.35, sala nr 16, nauczyciel prowadzący: Joanna Paczkowska


Zajęcia pozalekcyjne dla klas 4-8 w roku szkolnym 2019/2020


- Koło polonistyczne dla klas 7/koło dziennikarskie poniedziałek, godz. 15.25, sala 30, Agnieszka Bulińska

- Koło polonistyczne, piątek, godz. 13.45, sala 30, Anna Brzostek

- Koło polonistyczne dla kl. Va - godz. 8.50, wtorek, sala nr 3  M. Narloch - Wojciechowska

Koło matematyczne, czwartek godz. 13.45, Magdalena Sułacz

- Koło biologiczne, czwartek, godz. 15.25, sala 14, Alina Knioła

Zajęcia muzyczne, środa godz. 14.30, sala 29, Małgoarzata Wąsikowska

Edu(R)ewolucja - j.angielski, poniedziałek, godz. 14.35, sala 31 oraz czwartek, godz. 13.45, sala 31, Paulina Kamińska

- Konsultacje z j.angielskiego, wtorek,15.25, sala 31, Paulina Kamińska

Edu(R)Ewolucja - j.angielski, środa - grupa I - godz. 14.35, sala 17; czwartek - grupa II - godz. 14.35, sala 31, Grażyna Wojtach

Edu(R)Ewolucja - "Terapia ręki", środa grupa I - godz. 9.45, czwartek grupa II - godz. 8.00, sala nr 3, Katarzyna Hojan

SKS - Siatkówka dz. klasy 6-7, wtorek, godz. 15.25, SG: środa: LA/Gry zespołowe, godz. 14.35, koszykówka dz. godz. 15.25, Katarzyna Hojan

- Zajęcia dodatkowe z matematyki kl.V czwartek, godz. 8.00 sala 33 oraz wtorek godz. 9.50 sala 16, Małgorzata Abramowska

- Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. IV - czwartek godz. 8.50 sala 33, Małgorzata Abramowska

- Edu(R)Ewolucja - “Wiem jak to działa!”, grupa 1 - środa g.15.25, grupa 2 - czwartek g. 7.15, koło komputerowe /tylko sem. 1/ co drugi wtorek - g.15.25, Piotr Cukras

- Koło języka niemieckiego, poniedziałek, 14.35, s.16, Justyna Łepek

- EDU(R)Ewolucje - “Pogromcy Zmysłów” grupa II - wtorek 9.45, nSG, grupa I - piątek 8.50, sala 3, Agnieszka Iwanusek

- Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 6 a,b,d - poniedziałek godz. 15.25, sala 19, Agnieszka Kosicka

- Edu(R)Ewolucja - zajęcia wyrównawczo-dydaktyczne z j. polskiego, gr. III - wtorki, 8.00, s. 21, A. Kosicka, gr. IV - czwartki, 8.50, s. 3, A. Kosicka

- Zajęcia wyrównawcze z geografii dla klas 6, środa godz. 14.35, sala 14, Edyta Bielińska. 

- Grażyna Dadzibóg - konsultacje z języka angielskiego

- Marzena Olędzka - zajęcia wyrównawcze dla klas 5

- Bogumiła Bokiej - zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

- Elżbieta Śmigielska - dodatkowe zajęcia z chemii

- Danuta Kalitowska - SKS - gry i zabawy ogólnorozwojowe. 

ZAPRASZAMY