WAŻNE --- INFORMACJA

Z Oddziałami Dwujęzycznymi

Im. Unii Europejskiej

w Bydgoszczy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr46 informuje, że w związku z przeprowadzonym w dniach 14.03. – 15.03.2019 r., w placówce  referendum strajkowym przez Związek Nauczycielstwa Polskiego i Komisję Międzyzakładową WZZ „Solidarność – Oświata” w Bydgoszczy,  oraz otrzymaną informacją od wymienionych organizacji o wyznaczeniu na dzień 08. 04. 2019 r. rozpoczęcia akcji strajkowej uprzejmie informuje, że we wskazanym terminie może dojść do zakłócenia organizacji pracy placówki, w tym odwołania zajęć opiekuńczych i dydaktyczno - wychowawczych.

Biorąc pod uwagę powyższe, proszę o rozważenie możliwości zapewnienia dzieciom osobistej opieki od dnia 08. 04. 2019 r. do odwołania akcji strajkowej.

O ewentualnych zmianach organizacyjnych będziecie Państwo na bieżąco informowani  za pośrednictwem strony internetowej Szkoły www.sp46.edu.bydgoszcz.pl oraz dziennika elektronicznego.

Dodatkowe informacje dot. zapowiadanego strajku znajdą Państwo w Oficjalnym Serwisie Bydgoszczy (w szczególności informacje o zasiłku opiekuńczym).

Lukrecja Trzemżalska – Naganowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr46 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy