sticky

Informujemy, że w poniedziałek 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I-III wracają na zajęcia do szkoły. Uczniowie klas IV-VIII nadal pracują zdalnie.

Dzieci przychodzą do szkoły 18 stycznia 2021 r. zgodnie ze "stacjonarnym" planem lekcji, obowiązującym przed przerwą świąteczną i feriami.

Od pierwszego dnia po feriach czynna będzie świetlica i wydawane będą obiady.

Drodzy Przyjaciele Szkoły

Zaczęło się od „Europejskiego Podwórka” w 2016 roku.

W 2018 dzięki Waszym głosom  został wybrany do realizacji w ramach BBO projekt „Kreatywne Podwórko” – powstała bieżnia lekkoatletyczna, skocznia i kreatywny plac z grami podwórkowymi

Rok 2019 to projekt „Kreatywne podwórko – uzupełnienie”, a w nim: nowe nasadzenia, ławeczki wokół szkoły, tablice dydaktyczne i rzutnia do pchnięcia kulą – już niedługo ją zobaczymy.

A dziś:

Nasz projekt "Kieszonkowy park - w cieniu drzew SP 46" dzięki Wam odniósł sukces!

Drodzy Przyjaciele, dzięki Wam nasza szkoła zyska kolejne nietuzinkowe miejsce, ale to nie wszystko…

Zobaczcie, co nas czeka w najbliższej przyszłości i jak o nas piszą J

Dziękujemy, to dzięki Wam każdego dnia się zmieniamy!