KOMUNIKATY
sticky

Obrazy: BSKK.png

Kochani ósmoklasiści,

Nie sądziliśmy, że przyjdzie Nam żegnać się z Wami w ten sposób...Mamy nadzieję, że prezentacja przypomni Wam najlepsze chwile spędzone w murach SP 46.

W imieniu Prezydenta Bydgoszczy, Rafała Bruskiego, informujemy, że w związku z rozpoczętymi wakacjami letnimi,  uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów przyszkolnych w dniach od 1 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r., w dni robocze, od godz. otwarcia do godz. 14:00 — po okazaniu waż nej legitymacji szkolnej.

Na ww. obiektach, dla dzieci i młodzieży dostępna będzie połowa miejsc wyznaczonych limitem w okresie epidemii, a pozostałe miejsca przeznaczone będą dla osób dorosłych, korzystających z basenów na zwykłych zasadach. W przypadku braku chętnych osób dorosłych, uczniowie mogą korzystać z więcej niż 50% miejsc. Wszyscy użytkownicy basenów zobowiązani są do przestrzegania procedur aktualnego reżimu sanitarnego.

Zapraszamy Naszych Uczniów do skorzystania z oferty!

Obrazy: bas.jpg