Drodzy Rodzice !

Jako szkoła mamy świadomość, że jest to dla Was i Waszych dzieci trudny czas. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i pomoc w trakcie organizowania edukacji na odległość. Wiemy, że nie wszyscy mają stały dostęp do Internetu oraz środków takich jak komputer, laptop, telefon. Chcemy zapewnić Was, że jako nauczyciele rozumiemy to i staramy się dostosować do waszych dzieci.

Pamiętajcie, że zawsze oceniamy na korzyść ucznia, liczy się dla nas każdy wysiłek nawet ten najmniejszy.

Jeżeli nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach zgodnie z planem lekcji, uczniowie mogą wykonywać zadania w czasie, gdy mają dostęp do urządzeń. Nauczyciele cierpliwie czekają na prace dzieci.

Jeżeli będą Państwo mieli problemy bądź pytania prosimy o kontakt z wychowawcą lub pedagogiem szkolnym.

Razem na pewno przetrwamy ten trudny czas.