Konkurs "Galeria Kobiet Niezwykłych"

Marzec kojarzy się z Międzynarodowym Dniem Kobiet, przypadającym dnia 8.03. W związku z tym chcemy stworzyć w szkole „Galerię kobiet niezwykłych” – kobiet pochodzących z niemieckiego obszaru językowego, które wywarły wpływ na bieg historii, rozwój kultury, nauki czy sztuki.

• TECHNIKA: dowolna, mile widziany kolaż

• WYMIAR: arkusz A3 techniczny lub brystol (może być kolorowy) powinien zawierać wizerunek kobiety wraz z opisem działalności tej osoby

• UCZESTNICY:  uczniowie kl. 7, 8 . Jeden plakat może wykonać jedna osoba.

• TERMIN SKŁADANIA: podpisane na odwrocie nazwiskiem autora  plakaty składamy najpóźniej do 16. marca 2022 r. do p. Doroty Kaji lub
    p. Małgorzaty Wąsikowskiej.

W klasach 7 i 8 I, II i III miejsce zostanie nagrodzone oceną celującą (waga 4), a uczestnictwo oceną bdb (waga 4) z j. niemieckiego.

Ponadto  klasach 7 za zdobycie  I, II i III miejsca uczniowie otrzymają z plastyki ocenę celującą (waga 5) a za uczestnictwo ocenę bdb (waga 4), zaś uczniowie klas 8 pochwałę.

Zachęcamy do udziału!