Wykaz dodatkowych podręczników do klas „A” z rozszerzonym językiem angielskim rok szkolny 2018/2019

Klasa 1A Mario Herrera, Diane Pinkley - ,,Backpack Gold 1”, podręcznik i ćwiczenia, wyd. „Longman”

Klasa 2A Mario Herrera, Diane Pinkley - ,,Backpack Gold 2”, podręcznik i ćwiczenia, wyd. „Longman” Elizabeth Gray, „The Express Picture Dictionary”, podręcznik i ćwiczenia, wyd. „Express Publishing”

Klasa 3A Mario Herrera, Diane Pinkley - ,,Backpack Gold 3”, podręcznik i ćwiczenia, wyd. „Longman” Elizabeth Gray, „The Express Picture Dictionary”, podręcznik i ćwiczenia, wyd. „Express Publishing” (kontynuacja z klasy 2)

Klasa 4A Virginia Evans, Jenny Dooley, „New Round-Up 1”, podręcznik + CD-ROM

Klasa 5A Virginia Evans, Jenny Dooley, „New Round-Up 2”, podręcznik + CD-ROM