Bydgoskie półkolonie

Nabór na „Bydgoskie półkolonie” rozpocznie się od 13 maja 2024 r. od godz. 8.00 do 19 maja 2024 r. do godz. 16:00.

Warunkiem zgłoszenia dziecka na półkolonie jest rejestracja elektroniczna. Dostęp do strony naborowej: tutaj

W zakładce Oferta znajduje się lista jednostek, w których będą odbywać się półkolonie wraz z terminami.
W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Wyjątek stanowią rodzeństwa – jeżeli jedno z dzieci stanowiących rodzeństwo zakwalifikuje się na półkolonie do danej szkoły, pozostałe dzieci tego rodzeństwa zgłoszone na dalszych pozycjach zostaną również zakwalifikowane w pierwszej kolejności. Grupa zostanie utworzona w przypadku dokonania pełnego naboru do grupy.
Po dokonaniu rejestracji dziecka w programie naborowym nie będzie możliwe dokonanie zmian w zakresie wprowadzonych danych.