Regulamin naboru do klasy pierwszej z rozszerzonym językiem angielskim
Mikołajki 2017

Gwiazdka 2018

Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść... Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia... To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia... Aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia upłynęły w miłej atmosferze, zdrowiu i pokoju,

życzą Dyrekcja Szkoły , Rada Pedagogiczna , Pracownicy szkoły oraz admistratorzy strony

IV i IX miejsce szachistów

8 i 9.12 w MDK nr 2 odbyły się Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej (uczniowie z roczników 2002-2004) nazywanej też Gimnazjadą Bydgoską. Debiutująca w tych rozgrywkach drużyna naszej szkoły w składzie: Wiktor Żołnowski, Hubert Wamka, Michał Towcik i Julia Dytrych zajęła IX miejce. "

Z kolei drużyna SP nr 46 w składzie: Kacper Grzechowiak, Szymon Hołyński, Oskar Kufel i Dominika Towcik zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Podstawowych (tzw. Igrzyska Dzieci z roczników 2005 i młodszych), awansując do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 23.01.2018 r.
Opiekunami byli Agnieszka Bulińska i Mariusz Stoppel.

Zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć z obu turniejów i obejrzenia filmów:

Mistrzostwa Bydgoszczy SP 2017 https://youtu.be/bR9zRCRB5sI
Zdjęcia: http://www.fmix.pl/my_slideshow/29816/133888/mistrzostwa-bydgoszczy-szkol-podstawowych-mdk-nr-2-9-12-2.html

Mistrzostwa Bydgoszczy Gimnazjów 2017 https://youtu.be/HWk7P_8T7qk
Zdjęcia: http://www.fmix.pl/my_slideshow/29816/133887/igrzyska-mlodziezy-szkolnej-mdk-nr-2-w-bydgoszczy-8-12-20.html

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W BYDGOSZCZY

Jak co roku w naszej szkole została zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Bydgoszczy. Przez cały miesiąc uczniowie najmłodszych klas gromadzili karmę i akcesoria dla potrzebujących zwierząt. Zbiórka pokazała, jak wielkie serca mają nasze dzieci. Wasza szczodrość nie może być nagrodzona słowami, ale szczęśliwe psiaki i kotki długo nie zapomną.

Obejrzyj zdjęcia

Serdecznie dziękujemy!

Bieg "Mikołajkowy"
W niedzielę 3 grudnia nasza grupa LDK miała okazję uczestniczyć w Biegu Mikołajkowym. W tym roku Mikołaje nam „obrodziły”, tylko z naszej szkoły było ich 15. Bieg na 1 kilometr połączony został z rozgrzewką poprowadzoną przez Pawła Wojciechowskiego – Mistrza Świata w skoku o tyczce (2011).
A nam po biegu pozostały czerwone czapeczki, medale i smaczny barszczyk.

Galeria zdjęć KLIKAJ :)

Lekcja "kalisteniki"
Już po raz kolejny Calisthenics Academy gościło w naszej szkole. Tym razem miały okazje przede wszystkim poćwiczyć klasy 4, dla których było to pierwsze spotkanie z kalisteniką.
Klub Calisthenics Academy prowadzi już od dłuższego czasu tego typu treningi w różnych szkołach, nie tylko podstawowych. Na co dzień na dwóch bydgoskich salach trenuje ten sport ponad 500 osób - w tym również dzieci. Jest już również grupa dziecięca dla najmłodszych fanów kalisteniki właśnie w Calisthenics Academy! :)

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie calisthenicsacademy
lub na Facebooku

Zachęcamy do spróbowania! :)

Kilka zdjęć z tych lekcji - obejrzyj koniecznie

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów na nasze "Lekkoatletyczne podwórko"
.

hosting

Niestety tym razem nam się nie udało - zajęliśmy 2 miejsce. Szykujemy się na kolejny rok, mamy nadzieję że pozostaniecie z nami i nadal będziecie nas wspierać
Dyskoteka szkolna :)
Newsy

29 listopada 2017r w naszej szkole odbyła się profesjonalnie przygotowana oraz przeprowadzona dyskoteka szkolna dla klas 4-7 .

Kilka zdjęć z tego wydzrzenia mozesz obejrzeć TU

Festiwal Piosenki Patriotycznej 2017 w naszej szkole
Ogólnopolskie Halowe Zawody Lekkoatletyka dla każdego! - Toruń 2017
18 listopada w hali sportowej Arena Toruń, w jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie, uczennica naszej szkoły Natalia Wankiewicz reprezentowała województwo kujawsko-pomorskie w Ogólnopolskich Zawodach Halowych LDK. Był to wspaniały występ sportowy naszej lekkoatletki. Natalia skacząc w dal, uzyskała 2 wynik w swojej kategorii, zdobywając tym samym srebrny medal.
Zapraszamy do oglądania zdjęć

Gratulujemy !!!