Nie możesz się zalogować?
Technologie
Taekwondo
Igrzyska na Kapuściskach 2018

Jak co roku nasza szkoła zorganizowała "Igrzyska na Kapuściskach". Dzięki naszej wspaniałem młodzieży która przyszła na zawody ze swoimi opiekunami przeżywaliśmy dziś duże emocje sportowe. Warto podkreslić wspaniałą atmosferę , dobra organizację , kultularne zachowanie Cool . Gospodarze okazali się mało goscinni i zwyciężyli w klasyfikacji końcowej.

Końcowa klasyfikacja :

1 miejsce 46 , 2 miejsce 57 , 3 miejsce 28 , 4 miejsce 26

Obrazy newsów: igrzyska2018.jpeg

Tak trzymaj Dominika :)

Sukces Dominiki Towcik z klasy 4 . Dominika jako jedyna z uczniów naszej szkoły awansowała do finału "CZARU DWÓCH KÓŁEK" w którym dzielnie walczyła i była o włos od podium Cool

Obrazy newsów: 20180530_121541_resized.jpg

Obrazy newsów: 20180530_120702_resized.jpg

Dzień Sportu

Jak co roku w naszej szkole odbywa sie DZIEŃ SPORTU który w tym roku połączyliśmy z DNIEM DZIECKA.

Zachęcamy do obejrzenia kilku fotek z tego wydarzenia

Szkoła na sportowo

Jak to w naszym szkolnym zwyczaju udaliśmy się poraz kolejny na "rolki" do Myslęcinka :)

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć ... może się tam znajdziesz Laughing

B.O.M w LA

W piątek 8 czerwca nasi reprezentanci Natalia  Wankiewicz i Patryk Walendowski stanęli na podium, reprezentując naszą szkołę w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratulujemy!!! Natalii złotego medalu w skoku w dal a Patrykowi brązowego w biegu na 1000 metrów.

Obrazy newsów: bom2018_2.jpg

Obrazy newsów: bom2018_1.jpg

Sukces :)

11 czerwca uczennice klasy 7A - Iga Bonk, Adrianna Czechowska oraz Julia Płoszyńska zdobyły I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Bydgoszczy w języku angielskim. Konkurs został zorganizowany przez zaprzyjaźniony Zespół Szkół Nr 4. Gratulujemy!

"Orlikujemy przy Wegierskiej,,

Wsród klas 4,5,,6 ,7 zajelismy w sumie drugie miejsce  na 6 zespolow 4,5,6,7 klasy,

,turniej pod nazwa: Orlikujemy przy Wegierskiej,,

Obrazy newsów: orlik2018_2.jpeg

Obrazy newsów: orlik2018.jpeg

FESTIWAL KULTUR w ramach projektu "Szkoła Otwarta i Tolerancyjna"

30 maja odbył się Festiwal Kultur. Szkoły z Bydgoszczy przygotowały stoiska dotyczące wylosowanej wcześniej kultury. Nam przypadła kultura latynoamerykańska. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów i nauczycieli pokazaliśmy, czym charakteryzuje się ta kultura. Klasa Va miała też możliwość zwiedzania wystaw. Było kolorowo i bardzo ciekawie.

Zapraszamy do oberzenia galerii zdjęć

„Zdolni znad Brdy”

palac_mlodziezy_tcm29-91474zdolni-gotowe

„Strachy na lachy, czyli jak pomóc naszym dzieciom pokonać ich lęki?” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na piąte i ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Strachy na lachy, czyli jak pomóc naszym dzieciom pokonać ich lęki?”

Spotkanie odbędzie się 15 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 16:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2/parter/). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Tym razem tematem warsztatów będzie pomoc w pokonywaniu lęków związanych z takimi trudnymi sprawami, jak:  choroby, niepełnosprawności, starości, przemijanie czy śmierć.

Rodzice często chcą ustrzec swoje dzieci przed tymi tematami. Robimy to w dobrej wierze, żeby je chronić, myśląc, że będą miały jeszcze czas się z nimi zetknąć.

Na spotkaniu spróbujemy odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

Czy na pewno chronić nasze dzieci przed trudnymi tematami?

Jak rozmawiać o chorobie, śmierci, umieraniu?

Jak ukoić lęki naszych dzieci, które pojawiają się na każdym etapie rozwoju psychospołecznego?

Jak dostosować komunikat do wieku i możliwości poznawczych naszych pociech?

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie!

Wstęp bezpłatny!

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją.

Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Zgłoszeń dokonywać należy do 14 czerwca 2018 r. (czwartek) u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej, mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56 albo tel. kom. 533 18 23 26.

rodzina3

Europejski Festiwal Lekkoatletyczny - Bydgoszcz Cup - 29 maja 2018

BYLIŚMY, WIDZIELIŚMY, OKLASKIWALIŚMY I DOBRZE SIĘ BAWILIŚMY

hosting hosting hosting hosting hosting

"SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA" - certyfikat

Przez rok szkolny 2017/2018 nasza szkoła brała udział w projekcie miejskim "SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA". Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, którzy przez kilka miesięcy brali udział w zadaniach, konkursach,  akcjach,  30 maja podczas uroczystej gali otrzymaliśmy specjalny  certyfikat.

Obrazy newsów: certyfikat.jpg