Nie możesz się zalogować?
Bydgoski Rok Wolności
Technologie
Taekwondo
Dzień Sportu

Jak co roku w naszej szkole odbywa sie DZIEŃ SPORTU który w tym roku połączyliśmy z DNIEM DZIECKA.

Zachęcamy do obejrzenia kilku fotek z tego wydarzenia

Szkoła na sportowo

Jak to w naszym szkolnym zwyczaju udaliśmy się poraz kolejny na "rolki" do Myslęcinka :)

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć ... może się tam znajdziesz Laughing

B.O.M w LA

W piątek 8 czerwca nasi reprezentanci Natalia  Wankiewicz i Patryk Walendowski stanęli na podium, reprezentując naszą szkołę w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratulujemy!!! Natalii złotego medalu w skoku w dal a Patrykowi brązowego w biegu na 1000 metrów.

Obrazy newsów: bom2018_2.jpg

Obrazy newsów: bom2018_1.jpg

Sukces :)

11 czerwca uczennice klasy 7A - Iga Bonk, Adrianna Czechowska oraz Julia Płoszyńska zdobyły I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Bydgoszczy w języku angielskim. Konkurs został zorganizowany przez zaprzyjaźniony Zespół Szkół Nr 4. Gratulujemy!

"Orlikujemy przy Wegierskiej,,

Wsród klas 4,5,,6 ,7 zajelismy w sumie drugie miejsce  na 6 zespolow 4,5,6,7 klasy,

,turniej pod nazwa: Orlikujemy przy Wegierskiej,,

Obrazy newsów: orlik2018_2.jpeg

Obrazy newsów: orlik2018.jpeg

FESTIWAL KULTUR w ramach projektu "Szkoła Otwarta i Tolerancyjna"

30 maja odbył się Festiwal Kultur. Szkoły z Bydgoszczy przygotowały stoiska dotyczące wylosowanej wcześniej kultury. Nam przypadła kultura latynoamerykańska. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów i nauczycieli pokazaliśmy, czym charakteryzuje się ta kultura. Klasa Va miała też możliwość zwiedzania wystaw. Było kolorowo i bardzo ciekawie.

Zapraszamy do oberzenia galerii zdjęć

„Zdolni znad Brdy”

palac_mlodziezy_tcm29-91474zdolni-gotowe

„Strachy na lachy, czyli jak pomóc naszym dzieciom pokonać ich lęki?” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na piąte i ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Strachy na lachy, czyli jak pomóc naszym dzieciom pokonać ich lęki?”

Spotkanie odbędzie się 15 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 16:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2/parter/). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Tym razem tematem warsztatów będzie pomoc w pokonywaniu lęków związanych z takimi trudnymi sprawami, jak:  choroby, niepełnosprawności, starości, przemijanie czy śmierć.

Rodzice często chcą ustrzec swoje dzieci przed tymi tematami. Robimy to w dobrej wierze, żeby je chronić, myśląc, że będą miały jeszcze czas się z nimi zetknąć.

Na spotkaniu spróbujemy odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

Czy na pewno chronić nasze dzieci przed trudnymi tematami?

Jak rozmawiać o chorobie, śmierci, umieraniu?

Jak ukoić lęki naszych dzieci, które pojawiają się na każdym etapie rozwoju psychospołecznego?

Jak dostosować komunikat do wieku i możliwości poznawczych naszych pociech?

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie!

Wstęp bezpłatny!

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją.

Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Zgłoszeń dokonywać należy do 14 czerwca 2018 r. (czwartek) u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej, mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56 albo tel. kom. 533 18 23 26.

rodzina3

Europejski Festiwal Lekkoatletyczny - Bydgoszcz Cup - 29 maja 2018

BYLIŚMY, WIDZIELIŚMY, OKLASKIWALIŚMY I DOBRZE SIĘ BAWILIŚMY

hosting hosting hosting hosting hosting

"SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA" - certyfikat

Przez rok szkolny 2017/2018 nasza szkoła brała udział w projekcie miejskim "SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA". Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, którzy przez kilka miesięcy brali udział w zadaniach, konkursach,  akcjach,  30 maja podczas uroczystej gali otrzymaliśmy specjalny  certyfikat.

Obrazy newsów: certyfikat.jpg

"Pieśń ujdzie cało"

"Pieśń ujdzie cało"- konkurs recytatorski z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

28 maja troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez  Szkołę Podstawową nr 45. Zuzia Tuczkowska z kl. VIb, Łukasz Ligman i Kacper Haftkowski z kl. VIIc recytowali pięknie wiersze patriotyczne. Każdego ucznia nagrodzono  dyplomem  i książkom. Dodatkowo Łukasz otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy.

DEBATA i SUKCES MICHALINY Z KL.6A

18 maja Michasia Rasmus zkl. 6A i Nikodem Błaszczak  z kl. 6B wzięli udział w I Regionalnym Zjeździe Szkół i Placówek Sendlerowskich.

Organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Ireny Sendlerowej. Spotkanie odbyło się w Ratuszu i miało bardzo uroczysty charakter.  Były wystąpienia zaproszonych gości, wykłady profesorów z UKW i UG, a także debata. Wzięłi w niej udział uczniowie z kilku szkół. Dyskutowali  na temat "Czy warto być dobrym?" Na koniec nagrodzono uczniów, którzy brali udział w konkursie literackim "Wojna widziana oczami dziecka". Michasia  zdobyła II miejsce. Gratulujemy!